Про відповідальність кожного

вулиця, людиЯ часто кажу і пишу, що не все, точніше далеко не все у нашому житті залежить від депутатів, президентів чи прем’єра. Наприклад, згадував тут: http://pavlofox.net/pro-vladu-nas-zarplaty/ .

Писав, як вступав у суперечку із родичами, які переконували, що ми заслуговуємо європейської зарплати, бо ми не гірші. З тим, що ми не гірші як люди — згідний, і в багатьох моментах можливо й кращі. Але відношення до роботи і загальне розгільдяйство ще те.

Вже всі напевне бачили відео, як голландці збираються будувати міст одразу 3d принтером https://tjournal.ru. Невже вони повинні заробляти так само, як наші “винахідники” http://tinyurl.com/hl9z8y3 ?

Ще одне. Заходжу сьогодні в тролейбус, і на сидінні лежить використаний квиток. Так люди одне одного виручають. Час складний, грошей не вистачає. А так на одному квитку декілька проїде. Тільки будь-ласка, не нийте потім, чому в нас трамваї і тролейбуси ледь не розсипаються. З таким відношенням багато не накупиш.

І про приємне. Виявляється, є люди які не опускають рук, пробують нове, щось створюють, навчаються і рухаються вперед. Після прочитаного сам був приємно здивований: https://www.facebook.com/sergeygaiday

Фактично, це створюється середній клас, який є основною рушійною силою будь-якого суспільства, і який не купиш на виборах за пакет гречки.

2 comments

  1. То Україна високотехнологічна держава, навіть в США не вміють ремонтувати дороги колі ті водою затоплені)))

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*