Відвідуваність сайтів потрошки росте

Є в мене 4 сайти. Але активно розвивається тільки цей блог. У нього пишу регулярно. У всі інші інколи заглядаю, щоб подивитись на відвідуваність. І то не кожного дня (і навіть тижня).

Але тут приятель, залишив коментар у блозі типу, «як там твій сайт про поліграфію». Я свого часу витратив на нього гроші, які дав Центр Зайнятості. Але потім пошкодував, бо віддачі, на яку сподівався, не отримав.

А тепер, щоб відповісти на коментар читача, подивився не на теперішню невелику відвідуваність, а на її динаміку по місяцях, за рік.drukarstvo

І виявилась не така вже й погана картина. Враховуючи, що я до нього цілий рік не писав статей, не купував посилань, не робив перелінкування, але відвідуваність потрошки росте. Сама по собі. Звичайно, є сезонні коливання, але за рік є приріст. Наприклад, якщо на 14 вересня середня кількість відвідувачів – 182, то рік тому було – 60. Для когось це збільшення на 120 людей, а для когось це ріст трафіка у 3 рази.

Сад і город

Є також сайт про сад та город. У нього дуже великі сезонні коливання: весною велика відвідуваність, на початку зими мінімальна.sadigorod

Але якщо порівняти зараз та рік тому, то на 14 вересня – 283, а на 14 вересня 2013 – 176 читачів в день. Так що приріст трошки є. і це при тому, що як і в попередньому випадку, за рік (а може й два), ніяких статей не додавав, посилань не купував.

Хвилясті папуги

На сайті про хвилястих папуг трошки дивна ситуація. Дивна, бо на відміну від більшості тематик, не було приросту читачів у всьому інтернеті. Тобто, у всього рунеті фразу «волнистые попугаи» шукали менше цього року, ніж минулого.

Але й тут, на 14 вересня цього року – 1365 читачів, рік тому – 1326. Невеличкий, але плюс.papugy

Цей блог

14 вересня – 231 людина, рік тому – 183. Приріст є. У серпні минулого року був скачок відвідуваності через одну статтю, якщо не брати це до уваги, то тенденція до збільшення трафіка є.pavlofox

Висновок. Якщо наповнити сайт більш менш якісними статтями, купити хоча б 1-2 десятки якісних вічних посилань, і закинути, то відвідуваність все одно потрошки лізтиме вгору.

Цікаво, що буде в наступні роки?

Інша справа, що прибуток чомусь не росте 🙁 Розчаровують біржі контекстної реклами. І взагалі, треба вчитись монетизовувати сайти.

На сайт про поліграфію потрібно почепити каталог підприємств та їх послуг. Однозначно.

4 comments

  1. І скільки сайт з такою відвідуваністю можуть коштувати (хоч приблизно)?

  2. Важко сказати…
    Дивився на http://www.telderi.ru/ , там ціни на сайти з такою відвідуваністю від 500 грн і аж до сотень тисяч.
    Все залежить від доходу який приносить ресурс (теперішнього чи потенційного).

  3. Павле, побільше статей. Цікаво їх читати. Ти якось доступно пишеш. Даже рерайт радий бачити.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*