Врятуй себе сам!

таблеткиНапишу пару речень про те, чого не любить робити більшість з нас. А саме: самому працювати над своїм здоров’ям, благополуччям, щастям.

Можливо це наслідки панування комуністів, коли вигідно було тримати людей не амбітними, а такими, які б чекали що держава все дасть. А можливо ще якась проблема, не знаю.

Але факт залишається: ми надто пасивні, і часто чекаємо, що хтось щось за нас зробить.

Візьмемо, таку річ як здоров’я.

По «брехунцю» зранку до вечора змагаються компанії які пропонують різноманітні препарати для покращення нашого здоров’я. Прямо тут же «заставляють» купувати бідних людей ті «ліки» із рогів оленя чи копит носорога.

Фактично, з головного державного радіо зробили віртуальну клініку! Найгірше, що люди кинуться і будуть то замовляти.

А чому так? Часто через лінь або незнання. Адже щоб знайти потрібну дієту чи комплекс вправ, треба прикласти зусилля. Ще більші зусилля потрібні щоб кожного дня це виконувати.

Та набагато легше купити чудодійну пігулку, і потішити себе думкою, що вона сама вилікує.

На вулиці, в транспорті, часто бачу жіночок ще досить молодих (років 50), але вже повненьких. Повненьких настільки, що їм вже важко ходити. Вони вже зупиняються.

Через пару років можуть зупинитися, і брати палочку. Пишу це, оскільки такі ситуації знаю.

Та якщо ви думаєте, що вони захочуть змінити своє життя, то помиляєтесь. Вони просто протягнуть скільки зможуть, а потім візьмуть палку, бо жіночі суглоби таку вагу не витримують.

Якщо якась із повненьких жіночок жаліється що їй важко ходити, я одразу пропоную їй змінити дієту чи комплекс вправ, якщо ці не допомагають. Звичайно, це провокація з мого боку, бо я добре знаю, що ніхто не хоче над собою працювати.

Так от, ці жіночки роблять круглі здивовані очі, і кажуть що такого взагалі не роблять. Це й не дивно, достатньо подивитись на їхню фігуру.

Після того я кажу їм що все можна змінити, можна прочитати необхідну інформацію.

Вони парирують, що в них немає на себе часу. На що я часто відповідаю: «якщо у вас не має на себе часу, то в мене немає на вас». І на цьому наша розмова закінчується.

Я розумію, що їм не просто: сім’я, важка робота, брак грошей, невпевненість у завтрашньому дні. Але й залишати все на «самотік» – також не вихід.

Запам’ятайте, вся система, не тільки медицина, побудована так, щоб витягнути із вас чим більше грошей. І, якщо є можливість, потрібно намагатися вберегти себе від цього.

Подивіться: у тій же медицині, потрібно платити від забезпечення медикаментами, до роботи лікаря та медсестер. Наша родичка коли везла на операцію чоловіка із зламаною ногою, то навіть «стіл» накривала медикам. Замість підтримати з чоловіком, вона бігала по базарах за продуктами.

Тому, по-можливості, не дайте на собі заробити. Намагайтеся бути здоровим, менше пити і курити. Я розумію, що через це, в декого зменшаться доходи. Але то вже їхні проблеми. Чи не так?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*