Всі переможці Містер Олімпія(1).

Ларрі Скот (Larry Scott) 1965-1966

Народився в 1938 році в США. Ріст 1м.70см. Вага 93 кг. В дитинстві був худенький і особливими спосібностями не відрізнявся. Одного разу йому на очі попався культуристичний журнал з тодішніми атлетами. Начитавшись літератури молодий Скот вирішив перевершити своїх кумирів. І йому це вдалося! В 1965 Ларрі став першим переможцем турніру містер Олімпія. Користувався великою популярністю. Візитівкою Скота були його величезні для того часу біцепси та широкі плечі. Він тренував їх по максимуму. В часи коли стероїди тільки з’являлися Ларрі зміг розкачати свої руки до 50 см. Під час його виступів дівчати мліли прямо в залі. До речі, саме він придумав вправу яку ми тепер називаємо згинання рук на лавці Скота. Виступав на змаганнях до 1980 року, але займався бодибілдингом до старості. В свої шістдесят виглядав не гірше ніж в сорок. Зараз Ларрі Скот займається бізнесом, його фірма займається продажем спортивних товарів.

Офіційний сайт: https://larryscott.com/

Серджіо Оліва (Sergio Oliva) 1967-1969 .

Ріст 178 см., вага 102 кг. Народився 1941 року на Кубі але звідти благополучно утік. Працював на різних роботах паралельно тренуючись. Першою стала перемога на конкурсі “містер Чікаго” в 1963 році. Потім були перемоги на конкурсах містер Світ та Юніверс. Вершиною успіхів для Серджіо стали дві поспіль перемоги на найпопулярнішому турнірі – Олімпії. В цей час Арнольд Шварценегер тільки набирав найкращу форму. В наступний рік Арні відбере титул в Оліви. Закінчить спортивну кар’єру Серджіо в 1985 році віддавши перевагу службі в поліції.

 

Арнольд Шварценеггер (Arnold Schwarzenegger) 1970-1975, 1980

Народився в 1947 році в Австрії. Ріст 1988см., вага 106 кг. Набравши велику м’язеву масу переїзджає до Америки. Вже через п’ять років після початку тренувань зміг виграти найбажаніший титул бодибілдерів — мр.Олімпія. Цілих п’ять років Шварценеггеру не було рівних на подіумі. В 1975 році Арнольд вирішив закінчити кар’єру, віддавши перевагу зйомкам в кіно. Через п’ять років несподівано Шварценеггер з’являється на конкурсі Мр. Олімпія 1980 і знову перемагає. Це був шок для багатьох учксників, і багато культуристів вважають що Шварцу просто підсудили. Як би там не було, Арнольд Шварценегер являється найтитулованішим культуристом і кумиром для багатьох молодих людей. Багато експертів вважають його найкращим культуристом всіх часів. По закінченні спортивної кар?єри Арнольд знімається в кіно, займається бізнесом та політикою. Це яскравий приклад досягнення мрії та мети.

Офіційний сайт http://www.schwarzenegger.com/

Франко коломбо (Franco Columbu) 1976, 1981

Народився в 1941 році в Італії. Ріст 166см., вага 84 см. В дитинстві займався боксом, навіть став чемпіоном Італії. Давній друг Арнольда Шварценегера, разом з ним переїзджає до США і перемагає тамтешніх спортсменів. Завдяки силовим тренуванням та великій фізичній силі бере участь в змаганнях силачів, показував силові трюки. Його результатам в становій тізі могли позаздрити багато паверліфтерів. Знімався в кіно, але це були другорядні ролі. Подібно Шварценегеру повертається в спорт і через п’ять років виборює свій другий титул на Олімпії.

Офіційний сайт http://www.columbu.com/

 

Франк Зан (Frank Zane) 1977-1979

Народився 1942 року в США. Ріст 175см., вага 85-88 кг. Почав займатися бодібілдингом у 14 років. Маючи невелику масу йому вдалося тричі поспіль (1977-1979 роки) вигравати найпрестижніший конкурс Мр.Олімпія та безліч менш престижних конкурсів. Після 1980 року перестає змагатися. Починає з дружиною Крістіною тренувати всіх бажаючих культуризму.

Офіційний сайт http://www.frankzane.com/.

 

Кріс Діккерсон (Chris Dickerson) 1982

Народився в 1939 році в США. Ріст 170см., вага 86 кг. Першим тренером Кріса був знаменитий Біл Перл який побачив у ньому талант. Виграв Діккерсон конкурс Мр.Олімпія у 43 роки! Виступав в різних змаганнях по культуризму цілих 30 років.

Офіційний сайт http://www.chrisdickerson.net

 

Самір Банут (Samir Bannout) 1983

Народився 1955 року в Лівані. Ріст 173 см., вага 95 кг. Його кумирами були Шварценегер, Зейн та Коломбо. Начитавшись культуристичних журналів Самір захотів мати такі ж м’язи. Подібно до свого кумира Арнольда перебирається в США. Важкі тренування приносять успіх і Самір Банну виграє ряд турнірів, а в 1983 році виграв конкурс Мр.Олімпія. У 2002 році вибраний в зал слави Міжнародної федерації Бодбілдинга. Зараз живе в Лос-Анжелісі де займається бізнесом.

Друга частина підбірки чемпіонів з бодибілдингу тут.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*