Пару слів про вибори у США

сша Зранку зайшов у Фейсбук – у людей паніка, ніби це в Україні президента вибирають. Тому пару тез:

1.Я впевнений, що більшість наших «експертів» і «аналітиків» мало розуміють, як саме буде себе вести той чи інший кандидат на посаді президента. Вони розмовляють із розумними лицями, але рідко які їхні прогнози справджуються. Наприклад, згадайте, хто передбачив Помаранчеву революцію чи Євромайдан? Здається ніхто. Це як метеорологи – навіть на 1 день не можуть точно сказати погоду.

Тільки час покаже, хто прокремлівський був кандидат, а хто ні. Тим більше, що президент діє не сам, за ним стоїть ціла партія.

2.Я вже це, здається, колись згадував. Мій хресний постійно давав собі раду у важкі економічні часи: то возив яблука із Польщі, то тепер бджолами займається.  Коли 2 роки тому різко почав падати курс долари, я його питався, що далі буде. Він відповів: «Павле, як будеш робити, так будеш мати». Я видно не зрозумів, бо запитав його про кредити, які держава тоді активно брала. Він сказав: «я тобі ще раз кажу, як будеш робити, так будеш мати».

Висновок – потрібно надіятись на власні сили, на боротьбу із корупцією, креативність і важку працю.

Я знаю декілька людей, які досить добре себе почувають у фінансовому плані. І не тому, що вони ставлять на певного президента, а … на себе.

І знаю безліч людей, яким погано жилось і при Кравчуку, і при Кучмі, Ющенку, Януковичу, і зараз їм погано.

3.Дивлюсь, як починають люди змінювати думку. Частина пише що не все так погано; виявляється, що значна частина українців США голосували за Трампа; що Клінтон також не ідеальний для України варіант. Якщо чесні, то мені вони обидва не подобались. Клінтон здавалась нещирою, а Трамп – веде себе надто зарозуміло і нахабно.

Так що побачимо. Особисто я на 90% надіюсь на себе. Як буду працювати, так буду мати.

P.S. Якщо цікаво, Трамп знявся в епізодичній ролі в “Один вдома 2”:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*