Незвичний бізнес по виготовленні лавочок

Незвичний бізнес по виготовленні лавочок.

лавочка1-2 рази на тиждень влітку їжджу на село. Це 25 кілометрів від Львова.

Повертаючись додому проїжджаємо через декілька сіл. Дуже приємно бачити якщо є чисті, доглянуті садиби, які ніби підказують що «господар вдома».

Отак дивлячись на це все мені прийшла в голову одна ідея. Адже при всіх «облагородженнях» біля будинків чи хвірток було дуже мало лавочок. Все було: і білки в клітках, і якісь гноми на подвір’ї, і навіть новий баскетбольний щит хтось почепив.

А от лавочок або взагалі не було, або були плачевному стані. При чому, садиби є господарів різного достатку.

Тепер про саму ідею.

Слід знайти людей які можуть достатньо якісно зробити лавочки: з дерева чи зварити з металу. Лавки мають виглядати пристойно, при цьому бути не дуже дорогими. Можна зробити двох цінових категорій: бюджетної та преміум. Адже є різні можливості власників, це факт.

Лавочки також можна зробити 1-3 розмірів. Менші можна продавати для встановлення на цвинтарях. Я не жартую, біля могилок часто ставлять лавочки, але часто їхній вигляд не айс. І це біля пам’ятників за декілька десятків тисяч гривень

Що потрібно для реалізації ідеї:

Майстра котрий зможе виготовити якісні лавочки із дерева та металу. Найкраще коли на початках це будете ви. Якщо ж ні, то прийдеться шукати людина котра б могла добре працювати руками а не горлом.

Приміщення та обладнання. Це не є великою проблемою, адже і сильно складного там обладнання не потрібно. Хоча залежно які лавочки будуть, якщо ковані то завдання ускладнюється.

Також потрібен транспорт для розвозу лавок, бажано вмістимий, адже це не сірникові коробки.

Як мінімізувати ризики?

Можна порозвішувати оголошення по селах заздалегідь, взяти попередньо замовлення на виготовлення. Цю справу можна доручити професіоналам (менеджерам з продажу) за відсоток.

А далі все просто, в потрібний день виїжджають грузовик в центр села із звуковим сигналом чи оголошенням в гучномовець (в нас так часто продають).

Після цього мешканці виходять та купують товар 🙂

Бажано продавати на весні, перед Пасхою. Люди тоді посилено приводять до порядку свої садиби а також могилки перед провідною неділею.

Думаю, що проїхавши з десяток сіл можна розпродати свій товар, адже це на роки. А вже наступного разу будете знати що продається краще, і чого виготовляти більше.

Ось така ідея в мене виникла. Головне, що я про таке ніде не чув, отже ідея “свіжа, незаїжджена”. Але це не звільняє від ризиків, але де їх нема?

Поле коментарів внизу, можете критикувати 🙂

P.S. До речі, так само можна продавати і, наприклад, собачі буди.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*