Випадіння волосся та облисіння

випадіння, волосся, лисий, облисінняВипадіння волосся та облисіння. Ця проблема завдає клопоту як чоловікам, так і жінкам. Скажу по секрету, вона мене також не обминула. То чому ти тут збираєшся нас вчити, – запитаєте ви. І … будете не праві.

Бо хто, наприклад, краще розбирається в бізнесі: мультимільйонерка Періс Хілтон, якій свою імперію залишив батько, чи дрібний підприємець який вже третій раз банкрутує? Звичайно що другий.

Так і тут, є люди, які від природи мають хороше волосся, але вони вам не скажуть чому. Вони самі не знають: росте та й росте. Ми ж, хто цим похвалитися не може, часто знаємо набагато більше. Читаємо якісь книги чи статті в інтернеті, слухаємо поради знайомих, аналізуємо.

Причин випадіння волосся може бути багато, це і харчування, стрес, генетика, навіть паразити. Так каже офіційна медицина.

Я їй, звичайно, вірю, але все хочу перевірити і продумати сам. Адже, якщо вона так знає, то чому в переважній більшості випадків не виліковує облисіння?

Точно причин ніхто не знає, якщо б знали, то могли б вилікувати. А то навіть мільярдери ходять або лисі, або з пересадженим волоссям. Але деякі думки з цього приводу є. Отже, причини випадіння волосся та облисіння.

Недостатня кількість крові поступає у волосяну цибулину.

Відповідно туди не поступають потрібні речовини, і волосся не росте, а цибулина гине. Зокрема, такої теорії притримується напівміфічна перукарка Марго. В інтернеті є досить поширена її книжка по лікуванню облисіння. Автор пропонує після миття волосся регулярно розтирати шкіру голови рушником. В результаті покращується кровообіг в голові. Завантажити книгу можна наприклад тут: [urlspan]http://receptidocs.ru/[/urlspan] . Тут також можна її прочитати онлайн, не завантажуючи.

А ось тут можна як завантажити, так і прочитати відгуки людей які таким чином рятували своє волосся http://rutracker.org/forum

Моє відношення до цього методу лікування таке, що щось в тому є, ну як мінімум прочитайте цю книгу.

Автор стверджує що організм не має такої змоги по капілярах доставляти кров у верхню частину голови, тому і випадає волосся. Дійсно, якщо підняти високо руку, то ми довго її так не потримаємо, адже вона швидко обезкровиться. Може так і з волоссям?

Частині людей цей метод допоміг, великій частині ні. Але якщо не хочете ходити без волосся, то може варто спробувати?

Як варіант, є люди які робили гімнастику для скальпу, і також покращили кровообіг у шкірі голови. http://vipadenievolos.ru

Гравітаційна теорія.

Згідно неї, сила земного тяжіння «тягне» нашу шкіру постійно вниз. В результаті вона на маківці натягується, і умови росту волосся погіршують.

Моя думка. Щось в тому є, на підтвердження цього можна зробити одну дію. Якщо у вас випадає волосся, то помацайте шкіру в цьому місці, подивіться на її товщину. А після того порівняйте із товщиною шкіри, наприклад, на шкірі з боку голови. Правда є різниця товщини? А якщо немає «грунту», то й рости там нічого не буде.

Колись читав про випадок із лисіючим чоловіком. Він змушений був змінити роботу, причому став працювати висотником. В результаті більшу частину дня висів догори ногами. І знаєте що? Волосся в нього відросло.

Попередження. Якщо довго голова знаходиться нижче положення серця, то в ній зростає тиск. Подумайте про тоненькі кров’яні капіляри у вас в мозку!

Андрогенна алопеція.

Це підвищена чутливість волосяних цибулин до чоловічого статевого гормону дегідротестостерону. До речі, цю теорію підтримує офіційна медицина якщо не може вилікувати хворого. Це спадковість – вони кажуть.

Хоча це й офіційна теорія, та щось тут не все сходиться. Чому ж тоді не випадає волосся на скронях і внизу задньої частини голови? Там що, немає гормонів?

Та якби то не було, від цього офіційна медицина немає лікування.

Наслідок стресу.

Це дуже поширена причина випадіння волосся, знаю по собі. Коли в мене були важкі ситуації в житті, тоді й випадало багато волосся. Люди часто лисіють після повернення із заробітків чи в’язниці. Сильне переживання викликає спазм судин шкіри голови. Через це не поступає кров до волосяних цибулин. Ситуація може покращитися сама через пару місяців при умові відсутності сильних стресів. А може не покращитися 🙁

Що робити, якщо нічого не допомогло?

1. Змиріться, і радійте. Облисіння вважається захворюванням. Може це й так. Та я не знаю більше такого захворювання, яке не спричиняло ніякого болю чи дискомфорту, окрім естетичного. Погодьтесь, порівняно із стражданнями хворих на рак чи ниркову недостатність – нема нащо жалітися. Чи ви хочете помінятися з ними місцями? Ну тоді не нийте!

2. Наука йде вперед, і рано чи пізно навчиться лікувати облисіння. Я не те що надіюсь, я переконаний в цьому. Думаю, років за 10-15 це станеться, і старі дідусі будуть знову патлаті 🙂

3. Якщо ви мужчина, то накачайтеся. Лисий худий мужчина асоціюється із в’язнем Освенцима. А лисий накачаний – із секьюріті чи качком, і виглядає досить непогано і солідно. Задумайтесь над цим.

4. Якщо хтось буде сміятися над вашим положенням, нагадайте йому, що ви точно не євнух. Як відомо, кастровані євнухи не лисіли взагалі! Або кажіть: «краще нехай не буде на голові, а не в голові».

5. Телебачення могло б допомогти цій категорії громадян. Коли б частину ведучих на телебачення брали лисих чи на героїв кіно (такі є) , то й думка суспільства до таких би змінилася в кращу сторону. Наприклад, років 100 тому, мужчину без вусів підозрювали в нетрадиційній орієнтації, а зараз майже всі ходять без вусів – мода така. Так само було б не погано, якщо б до лисих відносились без особливої уваги, як норму.

Ну все, розказав все що знав. Думаю, що тепер ви вже не будете так боятися облисіння чи випадіння волосся!

7 коментарів

 1. Привіт!
  Хоч і перемогти АГА поки не можна, проте його можна призупинити, а то і відкотити на декілька стадій назад за допомогою пари міноксоділ+фінастерид, або хоча б одного з них, перевірено на собі:)

 2. Привіт, натрапив на вашу статтю про облисіння, дуже цікава і твереза) http://pavlofox.net/vypadinnya-volossya-ta-oblysinnya/ і взагалі мені дуже сподобався ваш блог, ще читав про аборти переконлива думка. мене теж звати Павло і я зі Львова, був вдячний за ваш виділений час, зараз цікавлюсь питанням лікування облисіння, для моєї дівчини це дуже важливо. зможете мені домогти з цим питанням? у вас є якісь нові висновки на рахунок причин першопочаткових чи правильного, ефективного лікування\профілактики?

  • На жаль важко щось нове додати. Люди пишуть, що допомагає втирання міноксидилу. Але постійно це робити постійно, і порадитись із лікарем.
   Особисто я, все таки, чекаю, що вчені знайдуть спосіб побороти цю проблему, адже медицина постійно розвивається.

   • але про міноксиділ є і негативні відгуки:
    “а про миноксидил (роуген) лажа полная, пользовался года полтора, два, пока пользовался волосы были, но он вызывает кучу побочных действий, в виде себореи, прыщей и т.д. как только перестаешь пользоваться, волосы сыпятся, еще и себорея остается, короче вообще не советую им пользоваться. Возможно что генетика не виновата, лучше улучшайте рацион, полностью сбалансированный и белок и углеводы, больше налегайте на морепродукты, морская рыба (семга, форель, треска), красная икра, телятина, яйца, шпинат, гранаты и оливковое масло. Также купите витамины. Росту волос способствуют: фолиевая кислота, селен, цинк, железо, кремний. Спорт, здоровый сон, и т.д. обязательно бросить курить, тогда и будет результат. Мойте волосы по мере загрязнения, и расчесывайте, проводите щеткой по волосам 100 раз, улучшая циркуляцию крови. “.

    • Я сам згідний із цією думкою:
     “Честно говоря задолбали уже с этим тестостероном, дгт и т.д. У меня залысины были еще с самого детства, тоже дгт в избытке был по вашему что ли? Ну ну. Проблема в подкожной прослойке, структура которой меняется, проще говоря она утоньшается и ваш скальп на ощупь становится твердым в верхней части головы. Вместе с меняющейся структурой прослойки соответственно ухудшается и питание луковиц волос. У женщин от природы лучше дела в этой области обстоят(хотя есть немало тех, кого эта проблема все же не обходит стороной)
     Поэтому:
     1) Пересадка волос не панацея, т.к. теория о том что волосы с затылка типа не восприимчивы к дгт -полный бред! Вы просто пересаживаете цветок со здоровыми корнями на плохую почву и как бы вы эту почву хорошо не удобряли(поливая миноксидилом, кушали таблетки типа пропеции и прочее говно), ситуация не улучшится, а разве что немного притормозится.
     2) Массаж -это реально единственная в данной ситуация действенная поддерживающая терапия. Именно терапия, естественно когда у вас уже последняя стадия облысения, то поздно пить боржоми(все уже заросло соединительной тканью)
     3) К слову о прослойке, посмотрите внимательно, как плохо растут волосы(можно даже сказать практически не растут), у вас на коленных чашечках и в области локтевых сгибов. (дгт наверное виноват ) “

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*