Ідея бізнесу: телеканал для вивчення іноземної

Англія, Великобританія, англійська мова

В мене у телевізорі близько 50 телеканалів, і такого не бачив. Якщо ж є – скажіть в коментарях.

Тепер про суть ідеї

Менеджмент телеканалів усіма силами намагається зайняти більшу долю на ринку. В результаті з’являються все нові і нові програми. Всілякі: «танцюємо з…», «їмо з …», «співаємо з …».

Транслюють нові фільми, серіали, спортивні події та аналітичні програми.

Не зважаючи на це, багатьом людям все це не цікаво. І тому все частіше вибирають – інтернет.

Я ж пропоную зробити телеканал, який б усі програми та фільми транслював англійською мовою. З українськими субтитрами. Як стверджують знаючі люди, це один із найкращих способів легко та дешево вивчити іноземну мову.

Адже людина вчиться не тоді, коли зубрить формули та правила, а коли певна інформація їй потрібна.

На минулій роботі я працював на шведській фірмі, і кожного дня приходилось з шведами спілкуватись. Англійською, звичайно. Я в ній не сильний, але шведи знають інгліш добре.

Коли ж наші працівники їздили до вікінгів на стажування, то дізнались, чому шведи так добре знають англійську мову.

В них усі англійські фільми транслюються англійською, без перекладу. Ніхто спеціально не вчить мову, воно само вчиться.

Я шукав у мережі, але не так багато є цікавого англомовного відео з українськими (російськими) субтитрами.

Якщо б був повністю англомовний телеканал, то я б регулярно дивився. Новини та спорт точно. І швидко вчився б мови, адже політичні новини нас цікавлять, і ми б сприймали підсвідомо інформацію, а не мучились, як у школі.

Так що ось бізнес ідея: зробіть цікавий телеканал англійською, польською, італійською, німецькою мовами; з українськими субтитрами. І будете мати популярність, а люди вивчать іноземні мови.

Трошки мотивації

Брат мого батька має підприємницький хист. То в 90-х возив яблука та цибулю з Польщі. То скуповував по селах капусту і перепродував на базарі. Зараз активно розводить бджіл, і торгує медом.

І мене постійно агітує. Вчора також телефонував. І під час розмови, я його питаю, що він думає про збільшення тарифів, про падіння виробництва, що то далі буде.

А він мені відповідає одним реченням: «як будеш робити, так будеш мати». А ще раз почав питатись про ситуацію із курсом долара і т.д., і він мені знову сказав: «як будеш робити, так будеш мати».

Ну все на сьогодні.

5 коментарів

  1. Навскидку можу назвати канал “English Club TV”. Він, здається, навіть не закодований, тому зможеш знайти його у себе. Щоправда, там субтитри російською, але ж ми обговорюємо не сам канал, а ідею.

  2. Канал подібної тематики є(English Club TV), декілька раз дивився – але там суто навчальний контент. А сама ідея цікава, я так серіали дивився щоб звикнути до розмовної англійської. На рахунок окремого англомовного каналу – по моєму недавно планували відкрити Ukraine Today, типу новини про події в Україні англійською для контрпропаганди Russia Todey.

  3. Ось знайшов навіть цей канал – _uatoday.tv

    • Не все розумію, бо нема субтитрів. Але додав у закладки – намагатимусь регулярно дивитись.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*