Як і де купувати статті для сайту.

 

копирайтерТі хто створюють та просувають сайти знають, що немає кращого для веб ресурсу, за постійне наповнення якісними текстами та фото. Хоча й важливі інші фактори, ті ж посилання наприклад, та контент рулить.

 

Перед починаючими веб майстрами майже завжди стоїть проблема: де взяти якісний контент.

 

Найкраще — писати самому. Саме тому більшість успішних власників сайтів та блогів настійливо рекомендують створювати свій перший веб ресурс на ту тематику, в якій ви орієнтуєтеся, маєте хобі чи працювали.

 

В такому випадки тексти будуть писатися в рази швидше (перевірено на собі), вони будуть унікальними і ви зекономите на копірайтерах.

 

Та не завжди виходить робити створити сайт на ту тематику, яка подобається. Причини може бути багато, та найголовніша — гроші. Чого лукавити? Більшість працює в інтернеті для того, щоби заробити. І не всі тематики дадуть змогу отримувати достойну нагороду за свою працю. В інтернеті є сервісі, які дають змогу попередньо оцінити “вартість” тої чи іншої тематики сайту. Наприклад, зайдіть на сайт www.semrush.com і поле введіть пару основних фраз на які ви збираєтесь робити ресурс. Одразу після поля запиту, сервіс вкаже ціну вартості середнього кліку реклами даної тематики (поле “CPC “), ціна кліка повинна бути вищою за 0.3-0.4 долари США. Наступне поле покаже кількість рекламодавців (Com.), чим це число вище, тим краще. Там ще є поля які показують кількість сайтів-конкурентів, але нам цього достатньо.

 

Після цього сервісу можна приблизно оцінити “грошовитість” вибраної теми сайту.

 

Щось я відійшов від теми…

 

Отже, ваше хобі не грошовите, і потрібно робити сайт на комерційну тематику. Одразу запитання: де брати тексти для сайту, адже їх потрібно додавати багато і регулярно.

 

Відповідаю

 

1. Можна спробувати самостійно розбиратися в темі, прочитати пару книги чи чужих сайтів і почати писати статті. Це не є поганий варіант, навіть дуже хороший. Та не завжди у вас буде час писати статті. А коли є сайт не один, а багато?

 

2. Можна скопіювати чужі тексти з інших ресурсів. Так не робіть, бо будуть проблеми як з власниками сайтів (пожаліються хостеру і той заблокує ваш сайт) так і з пошуковими системами. Останні просто накладуть фільтр на ваш ресурс.

 

3. Публікувати скан тих книг, які ще не опубліковані в мережі, особливо старі видання. Так багато веб майстрів роблять, та я не раджу. Авторське право ще ніхто не відміняв. Я так, на одному своєму сайті весь текст мусив замінити. Намучився я тоді…

 

4. Купити на біржах статей. Якщо є гроші, то це дуже хороший варіант. Спочатку дам адреси хороших сайтів на яких можна купити статті:

 

Адвего — популярна біржа статей, реєструйтеся тут http://advego.ru/

 

Textsale — також хороша біржа, я тут багато статей купував, реєструйтеся тут http://www.textsale.ru/

 

Etxtдуже багато як авторів статей, так і покупців. Завжди можна щось вибрати. Реєстрація тут http://www.etxt.ru/

 

Біржі статей, це добре, але як не прогадати та купити якісну статтю за невеликі гроші? Про це й поговоримо.

 

На кожній біржі можна купити як готові статті (магазин статей), так і замовити у копірайтера.

 

Можете спочатку подивитися чи не має чогось підходящого серед готових статей. Для цього виберіть потрібну вам тематику, введіть потрібне слово і вид тексту (переклад, копірайтинг чи рерайт).

 

Трошки про те, що означають ці слова. Ну, з перекладом все зрозуміло.

 

Копірайтинг, означає оригінальний текст написаний “з голови”. Нехай слово “копі” вас не вводить в оману, це просто переклад із англійської “писати”, а не щось копіювати.

 

Рерайтинг — це переказ своїми словами чужого тексту.

 

Для якісних сайтів створених для людей, слід вибирати тільки копірайтинг. І крапка.

 

На всіх вказаних біржах сайтів можна сортувати статті за ціною. Адже завжди є спокуса купити дешевшу статтю. Та будьте уважні, за копійки, можна купити дуже неякісну роботу. Якщо ви трохи розбираєтесь в темі свого сайту, то пару відкритих речень статті вам можуть багато чого сказати.

 

Також, приблизно можна орієнтуватися по рейтингу копірайтера- чим він вищий, тим краще. Можна почитати відгуки інших замовників.

 

Коли купите статтю, обов’язково перевірте її на унікальність. Найкраще це зробити за допомогою програми Адвего Плагіатус. Скачати можна тут http://advego.ru/plagiatus/top/

 

Буває, що що деякі “копірайтери” продають скан чи переклад під виглядом копірайту, тому якщо таких розумників декілька, то текст що ви купили можливо вже хтось давно продав на іншій біржі. В мене таке було. Я написав в службі підтримки, і гроші повернули.

 

Якщо чесно, то я найбільше боюся купити скан, бо можна такого накупити, а потім мати проблеми із власником прав. Найгірше, що дуже важко визначити чи це дійсно скан, чи автор писав сам. Тому, треба дивитися на рейтинг, відгуки, а також підозри повинно викликати надто вже “класний” текст за невелику ціну.

 

Переклад перевірити легше. Після купівлі перевірте на плагіат статтю не тільки купленою мовою, але й перекладіть перекладачем на популярні мови і введіть в програму перевірки. Можливо вам продають переклад.

 

А взагалі-то, всі серйозні вебмайстри методом проб та помилок знаходить хорошого (чи декілька) копірайтерів, з яким і домовляються на постійній основі. Тоді всім вигідно: копірайтер має стабільні замовлення, а власник сайту — хороший контент.

 

Трохи про розмір текстів. Хоча й кажуть, що люди не люблять читати довгих текстів, та намагайтеся купувати статті довжиною від 2-3-х тисяч знаків без пробілів.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*