Як купити товар на китайському сайті.

китайський сайтУВАГА: тут нова актуальна стаття про те як купити товар на китайському сайті http://pavlofox.net/kupyty-tovar-na-kytajskomu-sajti/.

Наслухавшись історій про покупки дешевих та різноманітних товарів безпосередньо в Китаї я і собі захотів спробувати. Була навіть ідея купувати там товар дешевше і продавати в нас з націнкою. Для початку необхідно було знайти китайські сайти. Порившись у всесвітній павутині я знайшов декілька сайтів, в тому числі найвідоміший китайський аукціон www.taobao.com. Правда, якщо ви зайдете на цей сайт то побачите що він на китайській мові. Інші сайти теж мені здалися не дуже зрозумілими. Але як відомо: хто шукає той знайде.

Після недовгих пошуків мені попався в одному з блогів матеріал де автор ділиться досвідом покупки телефонів на китайському аукціоні www.tinydeal.com. Там автор стверджує що купив достатньо якісні копії айфонів які працюють ще й дотепер. Ціни в декілька разів нижчі за оригінал. Посилка йому прийшла вчасно і непошкодженою.

Звичайно, і я почав вивчати що це за сайт. Якщо чесно, то ресурс приємно здивував. Великий вибір товарів по прийнятній ціні, зрозуміла навігація по сайту, безкоштовна доставка, російська мова вмикається. У www.tinydeal.com є ще один величезний плюс. Платити можна крім кредиток ще й вебмані! Це те що нам треба. Справа в тому, що на всіх іноземних сайтах потрібно мати рахунок в PAYPAL, картки VISA, MASTERCARD. А це для нас проблематично. З вебмані все набагато простіше. Зареєструватися в цій системі можна прямо у себе вдома, поповнити в будь- якому супермаркеті де стоять термінали easypay, ibox та інші.

іграшкаОтже, я вирішив пошукати щось і собі на цьому сайті. Купувати щось за великі гроші не хотілося, враховуючи вимогу повної передоплати. Своєю першою покупкою я вибрав іграшку-радіокерований вертоліт. Можливо це ще залишок дитинства, та й просто хотів побачити як він працює і перевірити сайт. Зверніть увагу що популярні товари мають відгуки покупців і там можна багато чого прочитати цікавого. Вибрав я 3.5 канальний вертоліт за 23 долари і оплатив через вебмані. Кошти не такі великі, тож сильно не боявся. Зразу ж при оплаті вашій покупці присвоюється номер за яким ви зможете пильнувати за етапами доставки.

Чекав я на свою посилку недовго. Через два тижні прийшов товар на моє поштове відділення у Львові.

Там я нічого не платив і після перевірки паспортних даних мені віддали товар. Все прийшло непом’яте, комплектація повна, тільки батарейок не було. Але на сайті про це чесно писали. Іграшка приємно здивувала якісною збіркою та матеріалом. В комплекті є запасні лопасті, маленька викрутка, USB зарядка. Тепер про найголовніше, про літальні властивості апарата. Вертоліт літав непогано, керування дозволяло направляти іграшку вверх-низ, право-ліво, назад-вперед. Звичайно, супер ідеально він не літає, але повторюю, дуже і дуже пристойно парить в повітрі.

Оскільки я пробував у маленькій кімнаті, то поки навчився управляти він у мене разів 50 падав. Ви не повірите-пластик витримав всі падіння з висоти до двох метрів. Правда в результаті багаточисельних падінь змістилися налаштування лопастей і він перестав рівно літати. Але кажу ще раз, китайці мене не обдурили. Все зроблено якісно і пристойно. На подарунок для дитини старшої 14 років зійде. Там можна також радіокеровані машинки та катери купити. Діти будуть задоволені.

На сайті ви можете купувати телефони з хорошими характеристиками, іграшки, електронні книги, камери спостереження, вебкамери, карти пам’яті, фотоапарати та багато іншого. Так що вибирайте все що побажаєте. Правда, для початку рекомендую вибирати дешевші товари і читати відгуки про товар.

Приводжу список популярних китайських сайтів де ще можна купити товар із безкоштовною доставкою в Україну:

http://ru.focalprice.com/ http://dx.com/ http://www.tmart.ru/ http://www.buyincoins.com/ http://aliexpress.com

P.S. Для тих хто бажає отримати більше інформації про покупки в китайських магазинах, можу порекомендувати хороший сайт http://chinabaying.org.ua/

УВАГА: тут нова актуальна стаття про те як купити товар на китайському сайті http://pavlofox.net/kupyty-tovar-na-kytajskomu-sajti/.

4 коментарі

  1. Я купував свій планшет на http://www.alibaba.com/ Це відомий китайський торговельний інтернет майданчик. Особливістю є те, що кошти не перераховуються на пряму продавцю, а “затримуються” в незалежній фінансовій компанії. У випадку скарг на продавця на протязі певного часу – кошти повертають без проблем.

  2. Аукціони нормально, а от купувати просто так (наприклад через пейпал) – досить ризиковано.

  3. Купував раз через алібаба. Телефон йшов три місяці без кількох днів. =)) Стільки нервів пішло.. Вже думав, китайці обманюють. Але щодо якості товару все файно, задоволений.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*