Як перевести в готівку чеки Google Adsense в Україні.

google-adsenseЯкщо вам потрібно перевести в готівку чеки Google Adsense, то ця стаття для вас.

Про сервіс Adsense знають всі, хто займається створенням сайтів та заробітком на них.

Принцип роботи досить простий: рекламодавці реєструються в рекламній мережі Google adwords, і створюють там свої оголошення. Потім, вебмайстри розміщують ці оголошення на своїх сайтах. За кожен клік по оголошенню вебмайстер отримує певні кошти. Величина заробітку залежить від тематики та конкуренції рекламодавців. Google у цій схемі виступає як посередник, і за свої послуги бере близько третини нашого заробітку.

Adsense є зручним сервісом, хоча б тому, що брати участь в програмі можна маючи сайт із мінімальною відвідуваністю. Ціна за клік є досить високою, крім того, вебмайстер може вибирати якого вигляду оголошення поставити на свій сайт. Адже їх можна налаштувати за кольором, розміром, видом оголошення (текст чи графіка), та ін.

Та є у Adsense один недолік: в Україні неможливо (поки що) вивести зароблені кошти на електронний гаманець. Тут Google досить старомодний, і зароблені гроші висилає у вигляді свого чека, звичайним листом (не електронним).

В кінці місяця, якщо ваша зароблена сума в рекламній мережі перевищує поріг виплати (мінімум 70 євро), то через 8-20 днів перевірять чи ви собі самі не наклікали та відішлють листа.

Лист йде аж з Ірландії. Для того, щоби по-дорозі він “не загубився”, особливо в нашій пошті, його запечатують в максимально непримітний конверт. На ньому ніде зверху не пише що це від Google, чи щось таке.

Всередині знаходиться чек, надрукований на захищеному папері. Папір має водяні знаки та вкраплення різнокольорових волокон.

На чеку, крім адреси відправника та отримувача вказана сума зароблених коштів.

Тепер як перевести в готівку. Найпростіше це зробити клієнтам Приватбанку. Потрібно мати акаунт в сервісі банку Приват 24. Завдяки йому можна отримувати кошти через інтернет, переконувати кошти на будь-який рахунок в онлайн-режимі, не проблемою є оплатити комунальні послуги та ін.

Так от, потрібно зареєструватися в Приват 24. Для цього беріть 25 гривень, паспорт та ідентифікаційний код, і йдіть в найближче відділення Приватбанку. Там вас зареєструють в системі Приват 24.

Половина роботи зроблена.

Тепер заходимо в акаунт, до речі, він досить захищений. При кожному вході вам на мобільний приходить динамічний пароль, який ввести.

В меню акаунта треба вибрати: еще – услуги – чеки Google – новая заявка.

Тут треба завантажити зіскановану лицеву та зворотню сторінку чеку, а оригінал висилаємо рекомендованим листом (на момент написання статті вартість 3грн.90коп) в центральний офіс, в Дніпропетровську: ЦЭБ, Приват 24, ул.Набережная Победы 50, г.Днепропетровск, Днепропетровская область, 49094, Украина. Також, вкажіть номер картки в Приватбанку на який переведуть кошти із чека.adsense2

Приватбанк пропонує виплатити кошти на протязі трьох робочих днів, не чекаючи коли прийде оригінал в конверті. Для цього потрібно взяти кредит на суму вашого чека Google, або дочекатися коли вони отримають оригінал чека (близько 10-ти днів). Якщо вам не спішно, то не рекомендую брати кредит – погана звичка. adsense3

Банк за свої послуги “забере” близько трьох відсотків від заробленої суми.

Зазначу, що чек не повинен бути старішим за 6 місяців.

Ну ось і все, як бачите, насправді вивести гроші з Google Adsense не так вже й складно. Те що я написав, може трошки змінитися, оскільки як в Гуглі, так і в Приваті ситуація змінюється. Ну і, крім того, я вірю що з часом можна буде вивести гроші одразу на електронний гаманець. Без всіляких чеків.

4 коментарі

 1. Ех, а я лише отримав листа від Google про успішну реєстрацію в AdSense, а потім мене забанили за те що сам клацав по своїй рекламі…

 2. Можна писати статті під партнерки і ставити свої рефпосилання.
  Або взагалі зробити інтернет-магазин. Я саме про це зараз думаю.

 3. Так от, потрібно зареєструватися в Приват 24. Для цього беріть 25 гривень

  Не знаю, що малось на увазі.
  Кредитна картка відкривається безкоштовно, так само безкоштовна реєстрація в приват-24.

 4. Значить мене там надурили 🙂
  Якщо серйозно, то я брав Миттєву. Саме таку, щоб на неї не можна було брати кредити. Може зато так. Не знаю, але 25 грн заплатив.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*