Як перевірити позиції сайту в пошукових системах

позиції сайтуЯк перевірити позиції сайту в пошукових системах. Всі, хто просуває веб-сайти потребують постійного моніторингу позицій сайту. Адже тільки так можна визначити чи все правильно ми робимо а також вчасно вносити відповідні поправки.

Як перевірити позиції сайту. Недосвідчені сеошники скажуть що можна просто ввести певну фразу по якій просуваємо сайт і побачити на якому місці він в пошукових системах. Добре, а якщо фраз багато, пару сотень?

Це раз. Крім того, пошукові системи все частіше намагаються формувати нам персоналізовану видачу. Що це означає? Якщо ви шукаючи певну інформацію клікаєте на певний сайт і довго там проводите час, то наступного разу цей сайт буде для вас вище у результатах пошуку. Але для інших людей він може бути нижче.

Пам’ятаю, як я встановив програму для шифрування свого IP – Tor. В результаті пошукові системи не могли мене визначити і давали мій сайт нище ніж я думав.

Ще один нюанс. Пошукові системи часто по-різному формують видачу в залежності від місцезнаходження користувача. І як вам дізнатись на якому місця ваш сайт наприклад,  в Польщі? Так, можна в розширених налаштуваннях вказати де саме шукати, але для багатьох запитів це буде надто важко.

Тому слід шукати інший вихід. Виявляється що існує безліч сервісів та програм за допомогою яких можна моніторити позиції сайту.

Ось наприклад такий http://www.siteposition.ru/check.php

чи такий http://www.allpositions.ru/

Серед програм можна назвати безкоштовну Site Audito

Але у всіх них є певна похибка (більша чи менша), ідеального інструменту я ще не зустрічав.

Та на теперішній час користуюсь сервісом http://top-inspector.ru/

Тут можна безкоштовно моніторити позиції 100 ключових фраз для трьох сайтів. Перевіряються позиції в пошукових системах Яндекс та Гугл.

Щоб додати сайт натисніть «добавить проект». 1hfghf

Після цього заповніть всі дані та додайте список ключових слів за якими хочете моніторити позиції сайту. Ключові слова можна додати безпосередня із статистики Яндекс Метрики (якщо вона встановлена на вашому ресурсі).

Ось і все, тепер можете заходити на сервіс кожного дня і перевіряти як там справи у вашого «дітища».моніторинг позицій сайту

Як і більшість інших, цей сервіс також інколи прибріхує, але як один із способів моніторингу його можна використовувати.

3 коментарі

  1. Олександр

    Дякую, знадобиться

  2. Можу назватись недосвідченим сеошником. Спробувала безліч сайтів, найкраще сподобався http://seranking.ru/.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*