Як перевірити текст на унікальність

 

перевірити текстТі, хто створює та просуває сайти знають, як цінять пошуковики унікальні тексти на сайті.Я навіть звернув увагу, що після початкового прискорення наданого сайтові хорошими посиланнями з Gogetlinks, далі краще сприяють просуванню ресурсу нові та об’ємні статті, ніж нові гіперпосилання.

Можливо це зв’язано з тим, що пошуковим системам не важко визначити сайт що продає посилання, навіть вічні посилання, без спеціальних кодів аля Sape.

Коли із ресурсу йдуть комерційні анкори, та ще й на веб-сайти інших тематик, то тут, як то кажуть, “і коню понятно”. І вплив посилання з такого ресурсу пошукові системи занижують. Я вже мовчу, що деякі вебмайстри для продажу посилань мають спеціальний розділ. А Гугл не дурень!

 

А куплені (чи написані) об’ємні статті під ключове слово показують пошуковим системам що сайт оновлюється, вони мають “їжу для споживання”, тобто контент.

 

Дуже важливо щоби цей контент був якісним, цікавим для відвідувачів, і унікальним. Інакше пошукові системи можуть жорстоко наказати за плагіат.

 

Тому, всі рерайти, та куплені статті на біржах контенту потрібно перевіряти на унікальність.

В мене був випадок, що я купив статтю на одній з бірж, перевірив на плагіат- виявилось, що стаття вже опублікована на чужому ресурсі. Видно це був якийсь скан, хоча я купував копірайтинг. Прийшлось звернутись в службу підтримки біржі, і гроші мені повернули.

 

Так само, як що ви займаєтесь написанням текстів для чужих сайтів (копірайтинг), то слід перевіряти те що ви виставляєте на продаж на унікальність.

 

Перевірити текст на унікальність можна багатьма сервісами. Є як спеціальні програми, так і онлайн-сервіси. Не будемо переглядати всі можливі сайти, бо їх наплодилось багато.

 

Розглянемо один перевірений онлайн, та програмку.

Як перевірити статтю на плагіат

Copyscape – старий та популярний сервіс перевірки плагіатів. Він не підійде копірайтерам, тому що ним зручно шукати тих, хто скопіював текст вже розміщений на сайті. Щоб скористатися можливостями Copyscape, зайдіть на http://www.copyscape.com/ і введіть адрес сторінки, текст з якої ви хочете перевірити. Наприклад, я ввів досить популярну (за кількістю посилань із соціальних мереж) сторінку, і вийшло, що є мінімум 3 ресурси, які розмістили мій текст. Так що ми тепер можемо сміливо писати власникам цих “ресурсів”, і вимагати забрати нашу працю із їхніх “творінь”.

 перевірити унікальність тексту

Advego Plagiatus — відома програма перевірки унікальності текстів, я нею найчастіше користуюся. Завантажити можна тут http://advego.ru/plagiatus/. Після встановлення запустіть програмку. В основне поле програми введіть текст який хочете перевірити і виберіть в меню: проверка уникальности – проверить уникальность. перевірка тексту на унікальність

Пару хвилин програма працюватиме, після цього озвучить свій вердикт: який відсоток текст є унікальним. Якщо ви писали самі, то буде близьким до 100%. якщо це не 100 відсотків, то Адвего Плагіатус покаже ті частинки тексту, які не є унікальними. Їх можна змінити так, що текст став повністю неповторним в мережі.

3cfbfhЦе дуже добре сприймуть пошукові системи.

 

Як я вже сказав вище, завжди перевіряйте текст який купуєте, а також рерайт. Оскільки останній часто буває не 100 відсотково унікальним.

 

В принципі, названих інструментів перевірки достатньо, якщо ж вам цього замало, то можна залучити до цієї роботи найпотужнішу пошукову систему в світі – Google. Введіть в поле пошуку частинку речення чи фразу із тексту, який хочете перевірити, і систему видасть вам всі сторінки, які містять цей фрагмент.

 

Це також не поганий спосіб перевірити текст на унікальність, адже краще за Гугл ніхто не шукає.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*