Як пограбували Мохаммеда Алі

Мохаммед АліЧитав колись книжку про психології, і там зустрівся такий факт, про що який ніколи до того не чув.

Автор стверджує, що всесвітньовідомого спортсмена, «короля боксу» Мухаммеда Алі побили беззбройні хулігани.
Нехай прихильники боксера на мене не ображають – я сам люблю дивитись його бої, і це дійсно Велика Людина.

Приведу весь уривок  із цієї книги:

«Згадаймо історію зі знаменитим боксером Мохаммедом Алі.
Він ще був цілком в силі, виглядав ого-го, на рингу міг покласти будь-кого. І проте троє беззбройних бандитів, не таких уже здорованів, не спортсменів, що не знали, що їх «клієнт» найбільший боксер світу, благополучно скрутили його і пограбували, заздалегідь побивши.

– Чому на нього напали? Може, він підсвідомо і сам цього хотів?

– Нічого не знаю про це. Але знаю, що юний Кассіус Клей ще до початку своєї запаморочливої ​​боксерської кар’єри, що зробила його Мохаммедом Алі, страждав яскраво вираженим комплексом невпевненості в собі, від якого, мабуть, остаточно не позбувся, незважаючи на всі свої нищівні перемоги. Свідченням залишкового комплексу і була всім запам’яталася нав’язлива до карикатурності самореклама «найбільшого всіх часів». Ні, не був він найбільшим, був просто одним з великих майстрів рингу, пластично-потужним, майже невразливим, але тільки майже …

А відразу ж після того пограбування боксерська кар’єра гіганта пішла каменем на дно …»

Що тут можна сказати? Якщо все написане правда, то випливають певні висновки. І найголовніший: в реальний бійці важливе роль відіграє не стільки фізична форма, як психологічний стан, ким ти себе уявляєш і за кого себе маєш.

Правда, в даному випадку, Алі був загальновизнаним чемпіоном. Як мінімум дивно…
Крім того, у бійці на вулиці немає правил, на відміну від змагань по єдиноборствах.

Згадую тут ще одну історію.

Хороший майстер єдиноборств, володар 7-го дану (якщо добре пригадую)  айкідо мав виступити на семінарі.

Вже на підході до приміщення, де він повинен був виступати до нього піді дійшло двоє, і запиталися котра година.

Нічого не підозрюючи майстер глянув на годинник. В цей час один із нападників порскнув газовим балончиком в лице спортсмена. Після цього інший нападник важким предметом «бабахнув» по голові. В результаті бандити забрали і барсетку, і годинник, і все що хотіли.

Ось таке життя. І як йому було повертатися в будівлю і демонструвати навики?

Звичайно, раз-на-раз не попадає,  і в переважній більшості випадків майстри єдиноборств виходять із сутичок переможцями. Я сам знаю не одну таку історію.

Та все треба бути напоготові. В мене є знайомий, який колись мав школу із тайського боксу. То він розповідав, що завжди максимально широко дивиться кругом себе. Він завжди знає що відбувається не тільки перед ним, але й збоків та позаду.

Навіть гуляючи зі своїм сином він несподівано наносить йому несильні удари. Це для розвитку реакції та постійної готовності, – пояснює він.

Та незважаючи на вищенаведені приклади з життя, займатися єдиноборствами дуже бажано, адже це дає можливість вирости сильним та сміливим.

4 коментарі

  1. Таке життя 🙂 Чемпіона світу з боксу б’ють на вулиці хулігани, математик не може підрахувати здачу в магазині, а блогер вимучити записку дружині, куди пішов і навіщо. Буває…

  2. Хм, вони Алі психологічно зламали, а майстера айкідо перемогли “партизанськими методами”, та й айкідо це декоративне мистецтво, друга справа тайський бокс

    • В мене знайомий серйозно займався тайським боксом, навіть в 90-х мав свою школу. Визнаю, це дійсно сила, приспособлена до вуличної боротьби.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*