Як поповнити організм кальцієм.

яйцеОрганізм людини потребує різноманітних вітамінів та мінералів. Вони конче необхідні для нашого доброго здоров’я та самопочуття. Дуже бажано щоби їх джерелами були овочі та фрукти а не таблетки. Бувають випадки коли певних вітамінів та мінералів потрібно більше.

Хочу розказати про кальцій, де його взяти в разі підвищеної потреби. При переломах, в період активного росту молодого організму, спортсменам, жінкам- часто потрібна підвищена кількість цього мінералу. Його можна отримати з природних продуктів: сиру, молока, апельсинів. В силу різних причин набрати необхідну добову дозу кальцію не вдається. Тоді нам лікар чи ми самі виписуємо кальцій в таблетках і порошках.

Всілякі препарати є у кожній аптеці і хтось на них непогано заробляє. Інша справа чи вони приносять користь. Ні, я розумію, власникам фармацевтичних корпорацій вони користь приносять, і не малу. Я зараз маю неувазі нас.

Насправді зробити кальцієвий порошок просто і дешево. На відміну від аптечного цей ви робите самі і він максимально наближений до природного.

Отже, візьміть декілька курячих яєць. Бажано знесених сільською куркою. Яйця добре вимийте теплою водою з милом і зваріть на круто. Яйця почистіть, шкаралупу потовчіть в ступці на порошок. Краще для подрібнення використовувати млинок для спецій. За потреби пропустіть порошок ще раз через млинок.

Отриманий порошок тримайте у закритій тарі. Один чи два рази в день додавайте його до їжі (доза-на кінчику ножа). А ви думали що без аптеки не обійтись?

Відомий фахівець Поль Брег радить вживати кальцій тільки той що є в овочах та фруктах. На його думку кальцій у всіх інших формах відкладається у судинах. Тут дивіться самі коли вірити. Ради об’єктивності скажу що помер Брег у віці 95 років. Він просто втопився в океані займаючись серфінгом (!!!). Розтин показав що його судини були повністю чисті, без відкладень.

P.S. Хоча ми користувалися описаним вище методом поповнення кальцію, відповідальності я за медичні поради не несу. На усі медичні питання радьтеся з лікарем.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*