Як позбутися сірчаної пробки у вушних раковинах.

пробкаДеколи така проблема як пробка у вушному проході може зіпсувати нам настрій. Найкраще не допускати створення цієї проблеми. Більше рухайтеся, займайтеся спортом, і все має бути добре.

Якщо вже проблема існує, я знаю кількість шляхів її вирішення.

1.Піти до поліклініки. Найкраще та найбезпечніше. Але мало кому захочеться топати в лікарняний заклад і там вистоювати у черзі.

2. Купити спеціальні краплі в аптеці. Скажу зразу — вони не дешеві. Такі ліки в аптеці коштують більше 50 гривень. Хочете допомогти фармацевтичним компаніям грошима?

3. Перекис водню. Треба капнути декілька крапель перекису водню у вухо. Краще якщо хтось вам допомагатиме у цьому.

4. За допомогою клізми. Напевне найкращий метод. Та не бійтеся, ніхто видувати пробку через задній прохід не буде. Все набагато простіше. Цей спосіб я придумав сам. Адже подібно, тільки шприцом, вимивають сірчану пробку у поліклініці.

Отже, я взяв нову клізму і набрав нею теплу воду. Потім нахилив вухо над умивальником, запхав клізму вушну раковину (не до кінця!) і пару разів стиснув грушу (акуратно, щоби не травмуватися). Зразу трохи незвично та неприємно. Але результат цього вартує. Додам тільки що після цієї процедури не потрібно виходити на вулицю.

P.S. Як завжди попереджаю: я не є медиком і відповідальності за дані медичні поради я не несу. Перед тим як скористатися порадами даними у цій статті порадьтеся з лікарем. У мене немає бажання зустрічатися з вами в суді.

Всього доброго!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*