Як правильно купувати посилання на сайт

 

посиланняТе, що без купівлі посилань непросто просунути сайт в пошукових системах, думаю, не є секретом для вебмайстрів. Та купувати посилання потрібно правильно, щоб не витрачати зайвих коштів чи нарватися на фільтри пошукових систем. Наше завдання отримувати посилання так, щоб вони виглядали для пошукових систем максимально природньо.

 

Не слід купувати посилання на молодому сайті. Погодьтесь, дуже дивно виглядатиме ситуація для Гугла, якщо на ресурс, якому минув місяць, масово посилаються трастові та популярні ресурси. Серед сео майстрів немає одностайної думки з якого “віку” починати купувати посилання на проект. В основному думки різняться від 1 до 3-х місяців. Та є оптимізатори, які умудряються в комерційній тематиці вивести новий ресурс на відвідуваність в 500 уніків. Подивіться тут http://sickboy.ru/

 

Купувати посилання варто потрохи. Думаю, це також зрозуміло. Адже дуже неприродньо якщо раптом на ресурс починають різко посилатися інші сайти. Бувають випадки коли проводять на проекті різноманітні конкурси, публікують мегапопулярний чи скандальний матеріал, та це скоріше винятки. Тому не купуйте за короткий період часу купу посилань. Таке явище називають “ссылочний взрыв”, і пошуковики за таке можуть накласти фільтри.

 

Дуже бажано купувати посилання на різні сторінки. Не є природньо, коли сайт отримує посилання тільки на пару сторінок, коли інші без лінків. Навіть коли потрібно просувати тільки пару сторінок, то час-від-часу купуйте недорогі посилання для розбавлення. Також, не є дуже добре, коли посилання йдуть тільки на головну сторінку. Є думка, що на головну сторінку повинно йти відсотків 30 посилань.

 

Купувати посилання на якісних сайтах. Тут все зрозуміло, чим кращий донор, тим кращим буде з нього посилання (при рівних інших умовах). Як визначити що перед нами якісний ресурс? В першу чергу потрібно подивитися на матеріали які на ньому розміщені, дизайн, вік, відвідуваність, показники ТІЦ та PR. Бажано купувати лінки на ресурсах, в яких ТІЦ більше 10, і PR більше 0. ТІЦ 10 часто злітає. З вище написаним будуть згідні майже всі вебмайстри. Та в мене виникає тут одне застереження.

 

Логічно, що кількість донорів із більшим ТІЦ повинна зменшуватися. Наприклад:

 

з ТІЦ 10-50 – 100 посилань,

 

з ТІЦ 50-100 — 50 посилань,

 

з ТІЦ 100-200 — 10 посилань,

 

і т.д.

 

Та є один нюанс, про який забувають вебмайстри, в крайньому разі я про таке ніде не читав. Якщо є така піраміда з посиланнями, то значить лінків із ресурсів із ТІЦ 0 повинно бути в нашому випадку більше ніж 100? А хіба хтось купує посилання на сайтах із нульовим ТІЦ?

 

Одне слово, то треба буде ще колись дослідити. Прийде час.

 

Розбавляти анкори. Що таке анкор, думаю знають всі. Це слово, чи фраза, з якої йде посилання на іншу сторінку. Наприклад, натисніть на створення сайтів.

 

Так от, найкраще допомагають просуванню такі посилання, в яких анкори у вигляді ключових фраз по яких просувається стаття. Але для тієї ж природності посилань анкори слід розбавляти. Тому, десь третина лінків повинна мати анкори у у вигляді ключової фрази, ще третину потрібно розбавляти, наприклад як “створити сайт” чи “створення сайтів самостійно”.

 

Ще частина анкорів повинна бути максимально природними, тобто складатися із “тут”, “там”, “читати”, і т.д. А також у вигляді адреси сторінки, наприклад

 

Звичайно, для економії коштів, на найкращих ділянках купуйте лінки із анкором у вигляді ключового слова, а на гірших ділянках — у вигляді адреси чи слів “тут” чи “там”.

 

Наведені вище рекомендації щодо пропорцій у анкорному листі носять рекомендаційний характер, все треба перевіряти. Адже пошукові алгоритми Гугл чи Яндекс постійно змінюються.

 

Посилання не повинні “мигати”. Для боротьби із купленими посиланнями (типу Sape.ru) пошукові системи занижують вагу посилань які то з’являються, то зникають. На повну силу лінки починають працювати тільки через пару місяців. Тому багато вебмайстрів для своїх хороших ресурсів купують саме вічні посилання.

 

Ну ось і все що я хотів розказати про правильну купівлю посилань на сайт. Якщо щось взнаю, то напишу 🙂
P.S. Завжди просував свої сайти вічними посиланнями. Найкраще купувати посилання в біржі Gogetlinks. Реєстрація тут.

Та є ресурс, на який ризиковано витрачати великі кошти. Тому спробую нарешті орендовані біржі посилань типу Sape.ru. Якщо щось з того вийде, то напишу.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*