Як пришвидшити роботу WordPress

діаграмаЯк пришвидшити роботу WordPress? У цій статті поділюся цікавим плагіном, який допоможе зробити швидшою роботу нашого блогу.

Ця стаття напевне б не з’явилася на світ, якщо б я недавно не опублікував пост із описом усіх встановлених плагінів на блозі. Друзі серед читачів підказали, що встановлено їх м’яко кажучи «забагато». Чим це загрожує?

В першу чергу збільшується швидкість завантаження блогу. Це погано як для відвідувачів, так і для пошукових систем. Перші не будуть довго чекати на сайт що відкривається через півгодини. Пошуковики, в свою чергу, знають чого не люблять користувачі,  і намагаються не пропонувати їм повільні сайти. Ну не зовсім «не пропонувати», просто понижують у видачі.

Хоча способів пришвидшити роботу ресурсу є багато (оптимізація зображень, кешування) я в першу чергу звернув увагу на кількість встановлених плагінів та швидкість їх завантаження.

Все що можна було безболісно видалити – видалив.

Та виявляється, що певну функцію можуть виконувати різні плагіни (вибір є великий). І як дізнатися, який швидший?

Отут нам і допоможе  – Plugin Performance Profiler.

Чим він хороший? Performance Profiler показує нам плагіни, які найбільше гальмують роботу сайту, причому навіть у секундах. Також, можна подивитися наскільки усі встановлені плагіни сповільнюють завантаження сторінки.

Завантажити Performance Profiler  можна тут http://wordpress.org/extend/plugins/p3-profiler/. До речі, зверніть уваги на кількість високих оцінок користувачів!

Тепер в пункті адмінки «Інструменти» натискаємо на P3 Plugin Profiler (1).

Оскільки плагін дуже простий, то особливо нічого не потрібно налаштовувати. Натискаємо на «Start Scan» і у вікні що з’явиться «Авто скан». Все, потрібно почекати хвилинки 3, і нічого не робити з компом. 1dsgdf

Після цього Performance Profiler виведе результат аналізу.швидкість плагінів WordPress

Зокрема можна побачити кількість встановлених плагінів (3), час їх завантаження (4), відсоток часу від завантаження сторінки по «вині» встановлених плагінів (5), кількість запитів до бази даних (6).

Ну а в центрі екрану буде діаграма із часом завантаження кожного плагіну. Вивчіть її уважно, і прийміть необхідні рішення. Можливо декотрі плагіни доведеться видалити, інші замінити «легшими», ще інші змінити на код.

Час завантаження кожного плагіну можна подивитись, навівши курсор на діаграму.

Раджу провести тестування декілька разів, бо дані можуть несильно різнитися.

Натиснувши на пункт меню 7, можна побачити детальну статистику завантаження вашого ресурсу: тем, плагінів, загальний час, і т.д.

Performance Profiler ще й хороший тим, що його можна активізовувати час-від-часу, для перевірки нововстановлених плагінів.

Ну все, тепер ми зможемо покращити швидкість завантаження свого блогу. Відвідувачам та пошуковим системам це точно сподобається!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

***
Перейти до панелі інструментів Вийти