Як писати статті.

написання статейПисати потрібно на тематики в яких орієнтуєтеся. Це головна умова для написання цікавих, неповторних статей. Часто починаючі вебмайстри роблять сайт на комерційні та грошові тематики, а як постійно наповнювати його якісною інформацією не знають.

Кожна людина має професію, хобі, схильності та унікальні знання. Немає такої людини яка взагалі нічого не вміє та не знає. Якщо ви вибрали тематику яка вам цікава, то проблем з написанням статей не повинно виникати.

Потрібно писати щодня

Вміння писати можна натренувати так само як і м’язи. Але потрібно мозок тренувати щодня. Краще писати по 1000 знаків щодня ніж п’ять статей за один день, а потім закинути писанину на тиждень. Якщо хочете мати сайт який потрібний для людей та пошукових машин, то його постійно потрібно наповнювати інформацією. Для цього прийдеться писати щодня.

Слід писати навіть коли не пишеться

Майже всі копірайтери (люди що пишуть статті на замовлення) жаліються що у них бувають моменти коли писати не хочеться. Навіть професіонал може сидіти за клавіатурою без найменшої думки про що писати. У таких випадках все одно рекомендують починати набирати текст, натхнення прийде само і текст напишеться.

Не потрібно спеціально не придумувати теми

Написане у попередньому абзаці буває коли копірайтер спеціально сідає для того щоби придумати тему для статті. Насправді дуже часто думки приходять коли займаємося зовсім іншою роботою, гуляємо на вулиці чи прибираємо у хаті. У таких випадках рекомендують носити із собою маленький блокнот з ручкою. Коли прийде натхнення у нього записують важливі думки. Після цього питання на яку тему писати сьогодні статтю відпаде саме собою.

Треба скласти план статті

Пишучи статтю дуже легко збитися з її тематики і писати про те що не потрібно. Статтю тоді не пронизує головна думка, і вона важко читається та стає нецікавою. Щоби цього уникнути складайте на чорновику план статті. Пункти майбутньої статті поставте в логічному порядку і пишучи текст дотримуйтеся прийнятого плану. Не забудьте на початку статті написати пару текстів вступу і зробити висновок для завершення.

Об’єм статті

Стаття з одного боку повинна бути не сильно великою щоби читачам була цікавою, з другого боку пошукові системи люблять великі статті. Тому приходиться шукати компроміс. Пишіть статті довжиною 2000-4000 знаків.

Не забувайте перевірити орфографію

Думаю, ви і без мене знаєте як неприємно читати тексти з орфографічними помилками. Це зразу наштовхує на думку, що тексти пише “школота”, а не серйозний веб-майстер. Тому не полініться перед публікацією перевірити правопис матеріалу. Для цього підходять як вбудовані засоби у текстові редактори, так і онлайн сервіси. Додам що серед сотень факторів по яких ранжується сайт, орфографія також враховується.

Включіть достатню кількість ключових слів

Не слід забувати що тексти ми пишемо не тільки для людей, але й для пошукових систем. Тому потрібно їм допомогти зрозуміти про що текст. Для цього у статтю включайте слова на тематику на яку написана стаття, ключові слова повинні бути в заголовку.

Привабливі заголовки

Заголовок-це перше що побачить відвідувач сайту, і вже по ньому часто робиться рішення читати чи не читати матеріал.

Потрібно максимально описати тему

Щоби статті були популярними в мережі, на них ставили посилання — потрібно щоби вони максимально розкривали вибрану тематику. Після прочитання вашої роботи у читача не повинно виникати бажання ще щось додатково читати в мережі. Слід подумати що ще може бути не зрозумілим читачеві і про те написати додатково.

Виконуючи всі ці поради та регулярно пишучи статті ви станете хорошим письменником і ваші сайти стануть популярними в мережі. Маючи такий талант можна стати професійним копірайтером і заробляти цим собі на життя.

2 коментарі

 1. Думаю, ви і без мене знаєте як неприємно читати тексти з орфографічними помилками. Це зразу наштовхує на думку що тексти пише “школота” а не серйозний веб-майстер.
  Як можна писати з такими пунктуаційними помилками??? Це ж просто жах! Автор зовсім не розбирається у складнопідрядних з’ясувальнихречення!
  Ось правильний варіант:
  Це зразу наштовхує на думку, що тексти пише “школота”, а не серйозний веб-майстер.

  • Дякую за те що показали помилку. Зараз виправлю.
   Я не є вчителем української мови, тому помилки зустрічаються. Тим більше, коли за день потрібно багато чого встигнути зробити.
   Єдине зауваження: бажано показувати не тільки як не треба робити, але й як треба. Досить часто мене критикують: “там не добре написав”, “там перемудрував”.
   Але в підписі критика немає блогу! Щоб я подивився як треба 🙂

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*