Як скачати сайт?

скачати, сайтЧас-від-часу користувачі інтернету задають собі запитання: як скачати сайт. Так, є певні випадки коли виникає потреба завантажити ресурс.

В першу чергу це може знадобитися, якщо ви часто буваєте в місцях без інтернету, наприклад в селі. В такому випадку можна завантажувати корисні ресурси і вдома переглядати. Я, наприклад, завантажив собі на всякий випадок пару невеликих, але інформативних та цікавих проектів.

Зокрема, ресурс про те як відновити зір (всім комп’ютерникам пригодиться) http://okozorko.ru/ і сайт про тренування зі штангою http://pompa-info.narod.ru/ . Справа в тому, що хороших та якісних ресурсів серед інтернет-моря не так вже багато.

Не секрет, що переважну більшість текстів пишуть копірайтери. А вони, за окремими винятками, не можуть дуже якісно написати статтю. Більш-менш досвідчений користувач, наприклад, побачить що у двох названих вище ресурсах тексти писав сам власник і передавав свій досвід. А це великий плюс.

Тому, дуже цікаві невеличкі ресурси можна завантажити на комп, щоб не пропали.

Як завантажити сайт? Коли ресурс має небагато сторінок, то найпростіший спосіб, це в браузері вибрати опцію “Зберегти як” і вибрати в якому форматі її зберегти: текстовому чи Html. Такий варіант можливий, якщо сторінок не багато, якщо ж нам потрібен більш-менш великий ресурс, то треба використовувати спеціальні програми.

Вибір є досить великий, та я зупинився на WebCopier Pro 5.4. Програма є умовно-безплатною, та думаю, що вам не буде важко знайти в мережі цю програму, якщо важко, то я вам допоможу, йдіть сюди http://rutracker.org/forum/viewtopic.php?t=3407404 . Нею я пробував завантажувати ресурси, і вона все зберегла правильно, навіть посилання.

Після того, як скачали програму, клацніть два рази на файл з розширенням .exe. З’явиться вибір мови встановлення, виберіть російську.

натисніть для збільшення

натисніть для збільшення

Після цього буде можливість змінити папку встановлення, та я нічого не рухав. Далі потрібно буде поставити галочку для прийняття умов, і натиснути далі.

натисніть для збільшення

натисніть для збільшення

У завантаженій папці крім виконуваного файлу .exe є файли, які потрібно скопіювати у ту папку, в якій встановиться програма. Це потрібно щоб русифікувати програму.

Тепер, після запуску програми, ви побачимо її робоче вікно. Та нам потрібно натиснути на опції програми (1), після цього на значки прапорців, щоб змінити мову програми (2) і вибрати потрібну мову (3). Все, програма готова до роботи.

натисніть для збільшення

натисніть для збільшення

Для того, щоб почати з нею роботу, натисніть у лівому верхньому кутку “New Project”.

Після цього запуститься майстер створення нового проекту.

Тут все просто, вводимо назву проекту,

натисніть для збільшення

натисніть для збільшення

Далі, потрібно вказати веб адресу сайту, який будемо завантажувати

натисніть для збільшення

натисніть для збільшення

після цього програма запитає пароль та логін для доступу до сайту, та ми ці поля залишаємо порожніми і тиснемо далі.

Далі, можна залишити установки програми по замовчуванню або поставити свої:

натисніть для збільшення

натисніть для збільшення

Якщо поставили галочку на створення власних налаштувань, то з’явиться нове вікно, в якому зокрема можна встановити типи файлів які будемо завантажувати. Я поставив галочку тільки навпроти html та зображення.

натисніть для збільшення

натисніть для збільшення

Все, після цього можна зберегти проект і натиснути “Готово”. Тепер залишилось запастися терпінням поки програма не виконає свою роботу.

Після цього, зайдіть в папку в якій знаходиться збережений сайт, і натисніть на файл “default.htm” (4).

натисніть для збільшення

натисніть для збільшення

В результаті відкриється ресурс який нам потрібен. Якщо все зробити правильно, то вся потрібна текстова інформація та зображення будуть на місці.

P.S. Будь уважні, якщо сайт має форум, або розміщений на якійсь платформі. Я колись скачував поліграфічний сайт на платформі Prom.ua, то мені ця прога (вже не пам’ятаю яка) почала завантажувати всі ресурси з Prom.ua!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*