Як скачати відео та музику з Youtube

youtubeЯк скачати відео з Youtube (ютуб)? Це питання ставлять багато користувачів інтернету. Здавалося б, для чого? Адже завжди можна зайти в мережу та подивитися улюблений ролик.

Та в тім-то справа, що не завжди є доступ до мережі, ролик може загубитися в мережі, його банально можуть видалити. А так, те що на комп’ютері, те наше.

Я, наприклад, завантажую тільки відеоролики про розкрутці сайтів та правильній техніці виконання спортивних вправ.

Щодо музики, то декого може зацікавити класна композиція з якогось ролика, потім з якої на онлайн сервісах можна взнати назву мелодії. Мене, наприклад, цікавлять завантажені в mp3 форматі всілякі вебінари пов’язані із заробітком, психологія. Я ж не буду нищити очі дві години слухаючи Кіосакі чи Трейсі. Легше скачати з невеликим розрішенням, і лягаючи спати послухати.

Тепер про те як саме скачати відео з Youtube. Для цього використовують спеціальні плагіни (додатки), які встановлюються в браузер. Скажу одразу: для цієї цілі я використовую браузер Mozilla Firefox. І не тільки тому що я до нього звик більше, ніж до Hrome.

Справа в тому, що Google купив сервіс Youtube і не дозволяє скачувати відео з нього. Якщо встановити плагіни для скачування відео в Хромі, то там писатиме що качати не можна.

Тому, як я сказав вище, потрібно для нашої цілі вибрати Мозілу.

Тепер про плагіни які встановимо. Їх, на щастя є багато, та я зупинився на двох. Вони надійні, прості, і мене не підводять.

Перший — Flash Video Downloader. Щоб, встановити, зайдіть у вкладку “додатки”, потім тисніть “додати ще” і в поле пошуку вводимо “Flash Video Downloader”. Серед результатів пошуку виберіть потрібний плагін і завантажте.

Після перезавантаження браузера, в панелі Мозіли з’явиться сіра стрілочка. У разу, коли на сторінці буде відтворюватися якесь відео, то стрілочка стане синьою. Тоді сміливо тисніть на неї і вибирайте той формат, в якому хочете скачати відео. Цей плагін зручний ще й тим, що ним можна качати відео практично з будь-яких сторінок на яких розміщені відеоролики.

Якщо ж бажаєте завантажити музику з відеороликів в Youtube, то вибирайте плагін Easy Youtube Video Downloader. Він зручний тим, що можна скачати як музику в різній якості, так і відеоролики в різних форматах. Задля справедливості треба зазначити що щоб завантажувати музику різної якості, треба крім плагіна скачати ще безкоштовну програмку.

Все, тепер під роликом в Youtube з’явиться кнопочку, натиснувши на яку відкриється список з форматами в яких можна завантажити файли.

Все, дякую за увагу. Користуйтесь!

7 comments

  1. Тільки що написав у гуглі “завантажити музику з ютуба” і на пешому ж місці цей блог 😀 Круто 8)

  2. Google не дозволяє скачувати відео з Youtube – це якась дурниця. Де ви таке прочитали? Можна подумати, що в Гуглі не знають, як люди качають відео. 

    • Я таке дійсно читав, правда вже не згадаю де.
      Та якщо мені не вірите, то спробуйте знайти в магазині додатків для брузера Хром щось щоб скачати відео з Youtube.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*