Як стати багатим. Мотивація.

як стати багатимЯк стати багатим чи досягати поставлених цілей? Це питання собі щодня задають тисячі, а може й мільйони людей. Хоча й кажуть що не в грошах щастя (і це правда) та якщо ними користуватися розумно, можна принести більше радості собі та іншим. Та й, що заважає тим що гидяться “грошима”, заробити їх і віддати потребуючим?

Так що гроші потрібні, однозначно. Та проблема в тому, що більшість людей не знають як їх заробляти. І справа в першу чергу не в відсутності стартового капіталу чи зв’язків, а знань. Тих хто постійно “ниє” про відсутність грошей та постійні злидні я завжди запитую: “а скільки книг про бізнес ти прочитав, чи прослухав тренінгів?”. Як ви розумієте, навчання — це також праця, а працювати ніхто не хоче. Тому й такий результат- знань немає.

Крім відсутності знань, є ще проблема. Досвідчені бізнес тренери та успішні бізнесмени стверджують, що дуже важливу роль грає наше оточення. Воно нас підтримує та надихає, чи навпаки відмовляє спробувати свої сили. Близькі люди можуть дати слушну пораду, чи підтримати у важку хвилину. Та справа в тому, що у більшості випадків нашими близькими є не успішні бізнесмени, а звичайні, середні люди-роботяги. І як вони вас надихнуть чи яку дадуть пораду, якщо самі собі не можуть допомогти?

Дехто з бізнес тренерів йде далі, і розказує як приблизно порахувати свій середній дохід. Для цього візьміть весь дохід п’яти людей з якими ви найбільше спілкуєтесь, і поділіть на п’ять.

Більшість бізнесменів настійливо рекомендує заводити дружбу із успішними людьми. Та де їх взяти, і хто з нами усіма схоче мати справу? Крім того у створенні свого бізнесу найчастіше нам заважають свої негативні переконанні та досвід.

Це все потрібно виправляти, та як? Ось тут нам на допомогу прийдуть хороші книги, про бізнес, семінари та аудіозаписи. Вони додадуть нам знань, впевненості в собі, і ми “грубо говорячи” отримаємо успішних знайомих.

Як і більшість людей, я з пересторогою ставився до усяких “гуру” по бізнесу. Я думав: “ті хто можуть – заробляють гроші, а не показують іншим де закопаний скарб”. Крім того, я думав що невдахи вчать інших як заробити мільйон, і на цьому заробляють свій власний капітал.

Та не все так просто. Деякі бізнес-тренери самі є успішними бізнесменами, їх слухають тисячі і тисячі людей. Кращі світові корпорації постійно замовляють лекції хороших тренерів для своїх працівників, особливо для топ менеджерів. Повірте, такі компанії грошей просто так не віддають, вони знають за що платять.

Так що ми також можемо “прокачатися”. Про 10 кращих книг по бізнесу, я  часом я напишу  пост, в якому будуть усі хороші бізнес-книги.

Та у цій статті я хочу порекомендувати відео (чи аудіо) уроки кращих бізнес-тренерів. Не полініться їх слухати щодня, і ваша свідомість буде змінюватиметься. Вас вже не цікавитиме робота на дядю за корм зарплату. Можна скачати цих лекторів в аудіоформаті і слухати лягаючи ввечері спати (я сам так роблю).

Отже, почали.

Євгеній Дейнека. Я дізнався про цього тренера зовсім недавно. Та він дуже чітко та зрозуміло пояснює свою думку. Його дуже легко та цікаво слухати!

Браян Трейсі. Всесвітньовідомий оратор на тему бізнесу та успіху, автор багатьох книг та аудіопрограм. Збирає тисячні аудиторії, послухайте його щоби зрозуміти. Для тих, хто думає що вміє тільки язиком “чесати”, скажу що Браян мультимільйонер, і ним став ще до того як почав виступати із лекціями. Так він знає про що говорить.

Шарма Робін. Як і Трейсі, Шарма Робін уродженець Канади. Надзвичайно відомий завдяки своїм книгам та виступам на тему лідерства та життєвого успіху. Його зустрічі приходять послухати навіть керівники величезних компаній та успішні бізнесмени.

Бодо Шефлер. Спеціалізується на тайм менеджменті (управління часом) та створенням успішного бізнесу. Заснував не одне підприємство, працював генеральним директором великої корпорації. Бодо у своїх лекціях та книгах доводить що багатим та успішним може стати кожен.

Радислав Гандапас. Найвідоміший бізнес тренер Росії та України. Певний час вів теле- та аудіо програми на російському телебаченні. Послухайте — не пошкодуєте.

А ось знаменитий Роберт Кіосакі – японець американського походження. Це всесвітньо відомий підприємець, інвестор та автор таких книг як “Багатый папа, бедный папа”, “Квадрант денежного потока”, “Отойди от дел молодым и богатым” та ін.

Про Смільяна Морі я почув недавно, та цей словенець вартує того, щоби його послухати. успішний бізнесмен, автор декількох підприємств готовий з усіма поділитися своїми знаннями :

Володимир Довгань. Відомий бізнесмен середини 90-х. Ви повинні пам’ятати його рекламу ДокаПіцца, горілка Довгань, шоу за його участю, книги написані Володимиром. Крутий чувак, не пропустіть його уроки.

 

І на закінчення трохи практики. Цей ролик докаже, що стати бізнесменом можна без стартового капіталу та зв’язків.

Тепер ви знаєте все. Вперед!

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*