Як стати багатим

Як стати багатим

як стати багатимЦя стаття для тих, хто не читав книг про досягнення фінансового успіху в житті, і не знає в чому різниця між багатими та бідними.

Адже це конче потрібно знати тим, хто бажає покращити свій фінансовий стан та досягти фінансової свободи.

Не маючи таких знань наші шанси отримати краще життя значно зменшуються. Так, можна безкінечно переконувати себе та інших що багатими є тільки безсовісні та скупі люди. Та ще ті, хто, мають зв’язки.

Але читаючи книги тих же мільярдерів починаєш розуміти що вони всього-на-всього думають трохи інше ніж ми.

Фахівці стверджують, що коли повністю розділити всі гроші між людьми порівну, то через певний час багаті знову матимуть гроші а бідні такими стануть знову.

Не вірите? Після закінчення Другої Світової війни в Німеччині все обнулили, і людям видали однакову кількість грошей. Через деякий час все багаті знову стали багатими, бідні – бідними.

Чому так? А давайте покажу що про це кажуть самі багаті та бідні:54757568678969

Як можна побачити з рисунку, бідні вважають що стати багатим можна, маючи потрібні зв’язки та бувши хитрими. Та ми не можемо цьому вірити, бо вони так вважають, але не знають. Інакше були б багатими.

Що ж кажуть ті, хто є багатими? Вирішальне значення відіграє наполеглива праця. Можете вірити, можете ні. Я вірю.

Правда не просто наполеглива праця, але й праця в правильному напрямку. А для цього потрібно постійно отримувати потрібні знання.

Крім того, з грошима треба вміти поводитись правильно.

Та що там поводитись, лиш би були,  – скаже хтось, і … буде не правий.

Ви напевне знаєте, що прості люди, які випадково вигравали величезні гроші в лотереях, в більшості випадків за пару років залишалися такими ж бідняками.

Розкажу найбільш красномовну історію. Американський сміттяр Майкл Керол виграв в лотерею 15 мільйонів доларів! От тепер його проблеми вирішені, і він заживе класно. Та де там!

Хлопака витратив всі гроші на дорогі подарунки, повій, дорогі машини та спортивні ставки. В результаті прийшлось продати всі дорогі машини щоб розплатитися з боргами. Ви будете здивовані, та після цього Майкл Керол знову пішов возити сміття, зарплату в 5 доларів за годину.

Більше таких історій тут http://timesnet.ru/blogs/3641/

А щоб із цими грошима зробила людина із мисленням багача? Скоріше всього, більшість цих грошей він вклав би в активи.

Отут, і виникає запитання що таке пасиви і активи. Активи, це те, що додає вам грошей (нерухомість, бізнес, акції). Згодом, доходи від активів дають можливість купувати і пасиви (машини, будинки для проживання, подорожі).

Для остаточної ясності, одне запитання. Ви купили машину. Це пасиви чи активи?

Відповідаю. Якщо нею будете їздити тільки ви з сім’єю, то це пасив. Бо машина забиратиме ваші гроші (обслуговування, пальне, ремонт, знецінення авто). Якщо ж за допомогою автомашини ви таксуєте чи возите товар для свого магазину, то це актив. бо вона “додає” вам грошей.

Також, успішним підприємцям властива «товстошкірість». В разі невдачі бідна людина відступить, не пробуватиме знову. Успішна людина пробуватиме знову і знову, поки не досягне цілі.

 До речі, хочу повернутись до втрачених багатств бідних котрі виграли мільйони в лотереях. А чи знаєте ви, що багато підприємців банкротували, інколи до «нуля». Але потім знову повертали своє багатство. А чому? Бо в них були знання, воля та віра у власні сили.

І для закріплення теми “як стати багатим” корисне відео:

4 коментарі

  1. Хороша стаття, дякую. Просто написано, без хитромудрих термінів.

  2. Ймовірно тут наплутано “пасиви” з “активами”, на мій погляд логічно не збігається:
    А щоб із цими грошима зробила людина із мисленням багача? Скоріше всього, більшість цих грошей він вклав би в пасиви.
    Отут, і виникає запитання що таке пасиви і активи. Пасиви, це те, що додає вам грошей (нерухомість, бізнес, акції).
     

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*