Як стати зіркою (Enjoykin)

EnjoykinДекілька днів тому, я здається зрозумів, як насправді «запалюють» зірки та роблять хіти.

Зараз поясню що маю на увазі.

Якщо ви користуєтесь інтернетом, то скоріше всього бачили кліп про прокурора Криму Поклонську «Nyash Myash» https://www.youtube.com/watch?v=TBKN7_vx2xo . Відео було дуже популярне, і набрало більше 11 мільйонів переглядів! Мене ж зацікавило, що це за автор ролика, якому вдалось із звичайної розмови зробити музичну композицію.

Виявилось, що це відеоблогер Enjoykin (у Вконтакті https://vk.com/enjoykin ).

Він переробляє популярні ролики з Ютубу на музичні композиції.  Нарізає розмови, змінює частоти оригінальних голосів, додає анімацію.

Але робить все так, що його роботи набирають мільйони переглядів.

При чому, переробляє інколи такі тупі ролики, що сам дивуєшся.

От, наприклад, оригінал https://www.youtube.com/watch . Хтось в коментарях пише що дівчина просто тупа, хтось що трошки хвора, а ще хтось, що це акторка, яка приколюється.

В будь-якому разі,  Enjoykin переробив на таке: https://www.youtube.com/watch?v=sHq8kEEbDn0

Або ще. Відеоблогер, вирішила навчити чогось своїх слухачів.
Вийшло не дуже вдало. А ні, вдало. Бо відео набрало купу переглядів, і коментарів. Правда там коментарі не дуже пристойні, і не дуже хороші. До речі, ця дівчина вже подорослішала, і якщо пошукати, то можна знайти її сторінку у Вконтакті 🙂

Enjoykin вирішив трошки допомогти їй, і зробив із монологу веселу музичну композицію

Що я зрозумів:

1.Після цих кліпів, я здається точно знаю, що практично із будь-кого можна зробити зірку. Ви ж чули, як співає без фонограми Кіркоров чи Арбакайте. Але нічого, все підкорегують, підчистять, і люди заробляють гроші.

2. Великі можливості дає інтернет. Enjoykin здобув хорошу популярність, і фактично може без проблем працевлаштуватись в музичній сфері. Та й щось мені підказує, що за відео із мільйонними переглядами Ютуб непогано платить.

3.Коли завантажуєте чергове відео на Ютуб, добре подумайте. Бо зроблять відеоролик, який може набрати мільйони переглядів 🙂

P.S. І на насамкінець,  ще одне відео. В неті набув популярність відео, де хлопака налаштовується на стрибок із гумовим канатом. В Ютубі відомий як «Славик незаменимый». Там він бідний, хвилин 10 намовляє себе стрибнути.

То Enjoykin і його монолог переробив. І композиція знову набрала мільйони переглядів

P.P.S.Будьте уважні, бо люди “підсідають” на ці ролики Enjoykin’а. Фанати вже понаробляли їх 10 хвилинні, та годинні версії. Хто б подумав…

2 comments

  1. Віктор Хільчук

    Ми передивилися маже всі роботи цього хлопця)) Деякі на 5+)))

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*