Як все встигати.

бізнесменВ якій би ми сфері не працювали, чим більше потрібної та якісної роботи ми зробимо, тим краще. Від цього часто залежить наш матеріальний добробут, підвищення по службі, авторитет серед колег по роботі, здійснення наших мрій та душевний спокій. Ми всі мріємо все встигати і мати при цьому багато вільного часу.

Та часто так складається ситуація що часу катастрофічно не вистачає, на роботі завал, з сім’єю бачимося рідко і мрії життя залишаються тільки мріями.

Щоб “переламати” ситуацію треба виконувати правила та поради успішних людей. Адже часто відомі та багаті люди стали такими не через виграш у лотереї, а завдяки постійних зусиллях та праці. Ті хто скористається цими порадами швидко відчують зміни у власному житті, зможуть зробити більше за менший період часу.

Потрібно визначити свої цілі та пріоритети. Наше життя подібне до плавання корабля по морю. Корабель пливе не просто так, а орієнтується по маяках і пливе на місце призначення. Просто так знаєте що плаває?

Тому потрібно добре подумати про нахили, схильності, бажання які маєте та вибрати цілі до яких прагнете в житті. Треба записати свої цілі в порядку важливості, починаючи з найбільш важливої. Далі слід записати дії які потрібно робити щоб досягнути своєї мети. У порядку важливості цілі потрібно кожного дня щось робити для досягнення мети.

Фокусування. Пам’ятайте, що важливих цілей не може бути багато, треба фокусуватися на невеликій кількості справ. В противному випадку будете бігати “за двома зайцями”. Професіонали своєї справи весь час думають тільки про свою спеціалізацію і над нею працюють, тому у них такі результати. У знаменитому фільмі “Качаясь железом” Арнольд Шварценеггер признався що через змагання навіть не поїхав на похорон батька. Таке вже занадто, але напрямок дії, думаю, ви зрозуміли.

На початку дня слід 5-10 хвилин приділяти плануванню дня. Витративши зовсім небагато часу на планування ми в результаті зекономимо не одну годину і не марно проживемо день.

Всього не переробиш. Хоч і стаття про те як все встигати, та правда в тому що все встигнути неможливо. Це велика помилка багатьох людей. Всіх ігор не переграєш, всіх фільмів не передивишся, всіх газет не прочитаєш, всього пива не вип’єш. Потрібно вибирати тільки ті справи які наближують вас до вашої мети, все інше нехай чекає кращих часів.

Слід починати роботу з найважливішої справи. Коли приступаєте до роботи, то довго не розкачуйтеся, не заходьте в пошту та соціальні мережі. Потрібно зразу ж приступати нехай і до важкої, але найпотрібнішої справи. Згодом це стане звичкою і ви зможете набагато більше встигати.

Відмовтесь від справ що не сприяють досягненню вашої мети. Щоб багато зробити з того що потрібно вам, подивіться чи не можна відмовитися від не потрібних, виконання чужої роботи та ін. Якщо ви проводите на роботі надто багато часу, а платять вам мало, то слід добре подумати чи варто і далі знаходитися на такій роботі. Коли я працюю над своїми сайтами, то не бавлюся в онлайн ігри, по-мінімуму відвідую інші ресурси. Чому я повинен замість розвивати свої ресурси повинен збільшувати відвідуваність чужих ресурсів?

Подивитися чи ви дійсно робите потрібне. Я знаю багато людей які з величезним зусиллям роблять справи які не важливі та не сприяють досягненні їхньої мети. На селах люди дуже важко працюють, але при тому з року в рік живуть в злиднях. Можливо треба зупинитися та подумати чи у правильному напрямку йдемо і чи буде якась перспектива. Треба пробувати відкривати малі підприємства і рятуватися, а не спиватися від безнадії.

Пару слів про важливість ставити цілі та їх досягати. Я абсолютно переконаний що люди тому і не щасливі що живуть просто так, марнуючи своє життя. Кожна людина на цьому світі не просто так, і прожити його безцільно-злочин. Згадайте біблейську притчу про таланти і не будьте людиною що закопала свої. Марнувати безцінні роки на ігри чи футбол по телевізору не можна, треба намагатися робити щось корисне в житті.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*