Як всі люблять гроші!

groshiРозвиваю сайт про поліграфію. Для цього потрібні якісні, об’ємні та добре оптимізовані статі. Хоч сам пропрацював не один рік в поліграфії, та часу писати не вистачає. Адже це не просто тільки треба писати статті, а ще й шукати картинки, оформляти та оптимізовувати тексти, публікувати пости, переліковувати, діставати посилання.

Так що хочеш-не хочеш, а треба замовляти.

Відповідно на біржі контенту слід закидувати гроші, щоб можна було платити копірайтерам. Я чомусь сильної уваги не звертав на комісію, знав що беруть гроші – ну то беруть.

Та коли захотів поповнити одразу на 100$ – мені стало не смішно. Сама біржа бере приблизно 10% комісії. Але це ще квіточки: сервіс за допомогою якого ви поповнюєте свій рахунок в акаунті також бере комісію, і ще більшу. Там десь доходить до 15%, навіть рахувати з того всього не захотів. Це відносить я до Робокаси і до Вебмані. Дехто бере прямо в момент поповнення, дехто при обміні валют (Вебмані).

От дивіться, щоб не казали що говорю не правду: віддаю 810 грн (не знаю чому стало доступно тільки 803, 54) а отримаю тільки 83 долари. А де решта? А ви спробуйте заробити ті гроші. Просто так ніхто не дає, всі тільки беруть. obmin

Я розумію коли комісію беруть сервіси типу бірж посилань чи контенту, але стільки забирати за елементарні речі, котрі виконуються електронікою а не людьми…
Ви мені вибачте. Але і діватись нема куди, ти ж не будеш їхати до виконавця і платити готівкою.

Найкращий варіант, майже без комісії, то за допомогою Приват24 на іншу картку.

Але для того мені потрібно взнати електронну адресу копірайтера, щоб зв’язатися з нею. Та на біржі заборонено пересилати контактні дані.

А вона не догадується мене знайти по написаних текстах. Ці відсотки можна було б чесно розділити між нами.

Або не знає як мене знайти. От як воно. А дехто каже чого копірайтери пишуть на замовлення, а не зроблять самі собі сайт. Та щоб його зробити та розкрутити треба багато знати, а не просто тексти писати. Якщо вона не може мене по кусочку проданого тексту знайти, то де вона сайт зробить?

Інша копірайтер не побоялася, і в одному з текстів в кінці додала свій e-mail. То вже зовсім друга справа.

От таке життя. І не факт що то все окупиться. Нічого поки-що працюю.

7 comments

 1. Павло, з Вебмани не зовсім так. Щодо того, що в обміні з 810грн. доступно було тільки 803,5 – то це, мабуть, відразу врахована стандартна комісія системи 0,8%, яка забирається з кожної оерації.
  Але оцей випадок, що тут на малюнку – простий автомат обміну, вбудований в інтерфейс, і він дійсно шалено оббирає на курсі. Набагато вигідніше міняти через сайт біржі – http://wm.exchanger.ru. Проблем ніколи не було, і курс адекватний (інколи навіть бував нижче офіційного).
  Щоправда, зараз то ще з’явився додатковий фактор – арешт рахунків Webmoney.UA, що стався в червні, після чого гривня WMU суттєво впала. Тепер стало тяжче вивести вебманівські гривні на картку, і відповідно за 1 WMZ навіть на тій біржі просять 8,5 WMU (але це ж все одно не 9,7, як у твоєму випадку). Але при цьому через такий курс на біржі і продати WMZ зараз можна значно дорожче – за 8,4-8,45 гривень. Тож якщо є необхідність міняти відносно більші суми – раджу таки там.
   

 2. Це російські буржуї. Минулого року всі сервіси “скурвилия”, починаючи від фрілансу, закінчуючи біржами різними.

 3. На деяких сервісах/біржах і справді комісія велика. Ну хай 5% ну 10 це максимум комісії. Але ж не 15…
  З 1000 гривень 150 на вітер…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*