Як вставити аудіофайл на сайт

 

аудіоплеєрЧасто так буває, що на сторінку вебсайту треба вставити якийсь аудіофайл. Це можуть бути різноманітні голоси, звуки, чи пісні.

 

Є безліч можливостей це зробити, та я завжди в своїй роботі керуюсь тим, вибираю легший варіант. Це розумно.

 

Із всіляких сервісів, плагінів та програм мені сподобались можливості які пропонує онлайн сервіс http://flv-mp3.com.

 

Для того щоби вставити на свою сторінку, наприклад пісню, спочатку потрібно закинути її у mp3 форматі у ту ж папку на хостингу, в якому розташовані всі наші файли. Бажано зменшити розмір аудіо, інакше ваша сторінка може багато “важити” і довго завантажуватися. А цього ні користувачі, ні пошукові системи не люблять.

 

Після того потрібно скачати звідси http://flv-mp3.com/ru/mp3/ файл плеєра у форматі .swfі також завантажити на хостинг основну папку сайту.

 

Після цього треба налаштувати зовнішній вигляд плеєра, його колір, розмір, тривалість звучання звуку, надпис на плеєром. Це робиться тут http://flv-mp3.com/ru/mp3/manual/. Обов’язково тут вкажіть шлях до файлу плеєра та аудіофайлу.

 

Вигляд плеєра бажано налаштувати так, щоби він гармонізував із оформленням сайту.

 

Все. Натискаємо на кнопку “Собрать и получить html код”. В результаті цього отримаємо html код, який потрібно вставити у тому місці сторінки, де бажаєте.

 

Можливо не всіх влаштує загальний вигляд плеєра, та мені подобається його простота і надійність. Та й на швидкість завантаження сторінки він не сильно впливає.

 

Удачі!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*