Як встигати більше

таймер для робочого столаЄ такий закон Паркінсона: «робота виконується увесь відведений на неї час».

От із тим законом в мене постійно виникали проблеми 🙂

На початку кожного ранку складаю план із 4-6 пунктів, що потрібно за день зробити (написати статтю, подивитись відеокурс, зробити лендінг пейдж, і т.д.). І завжди в мене то все діло займає увесь день. При тому, що заплановане можна встигнути зробити за 3-6 годин.

Що я вже не видумував, але ситуація не змінювалась! Думаю, що більшості із тих, хто читає цей матеріал ситуація знайома.

І от тепер, здається я вже натрапив на просте вирішення своєї проблеми. Одразу попереджаю, що не у всіх може спрацювати. Але мені допомогло.

Йдете сюди http://www.sevengadgets.ru і вибираєте таймер, який найбільше подобається.

Я встановив цей простенький варіант http://www.sevengadgets.ru/

Завантажуєте у комп’ютер, і клацаєте по скачаному файлу. Після цього на робочому столі встановиться невеличкий годинник.

Клацаєте по ньому курсором, і встановлюєте час, який збираєтесь працювати. Після цього тиснете на маленький трикутник під цифрами (пуск).

Якщо не працюєте за комп’ютером, то натисніть ще раз, і годинник зупиниться. Прийшли знову працювати – знову запускаєте.

Ви одразу бачите, скільки часу залишилось вам сьогодні працювати, відповідно менше витрачаєте його на дурниці, менше проводите часу в соцмережах, і т.д. Також, вчитесь раціонально використовувати відведений час.

Одразу хтось подумає, що можна, в разі потреби збільшити собі час, якщо не встигаєш. Так, можна, але якось вдається працювати відведений період, а далі вимикаю комп’ютер.

Тепер про час, який ставити.

Оскільки моя робота зараз проходить в інтернеті, то я змушений ставити досить великий період – 6 (шість) годин. Більше немає потреби. Людина фізично та психічно не зможе якісно виконувати роботу довше відведеного часу. Якщо не встигаєте – організовуйтесь, згадайте правило Парето (80% досягнень дають 20% дій). Якщо не вірете мені, то запитайте знайомих офісних працівників, і чи вони дійсно по 8 годин якісно працюють в компі 🙂

Коли ж ви не працюєте в мережі інтернет, а тільки користуєтесь комп’ютером в після робочий час, то ставте таймер на 3-4 години. Цього вистачить.

Про цей вдалий прийом я здогадався сам, як то кажуть «методом проб та помилок». Можете сміливо ним користуватись. Звичайно, буде спокуса працювати довше за час роботи таймера, або збільшити цифри – ту вже ваша воля повинна вмішатись.

В результаті все встигнете зробити, і ще й залишиться час на спорт, книги, прогулянки, спілкування із рідними чи друзями.

P.S. Дивіться як злітають та приземляються літаки в штормовий вітер:

4 comments

  1. А якби спробував помідорну техніку – цієї проблеми б не було.)

  2. Павле, а чогось подібного для ХР немає – виглядає непогано, але міняти операційну систему заради одного гаджета… І що це за таємнича “помідорна техніка”???

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*