Як видалити файл який не видаляється.

 

Видалити будь-який файл (фото, відео, архів, програму) дуже просто. Для цього наведіть курсор на об’єкт який потрібно видалити та натисніть праву кнопку миші. Тоді відкривається меню, в якому потрібно вибрати пункт “видалити”.

 

Можна навіть не натискати праву кнопку миші, а скористатися клавіатурою комп’ютера. Для цього наведіть курсор на непотрібний файл та натисніть на клавіатурі кнопку “delete”.

 

Та бувають випадки, коли не вдається виділити непотрібний нам об’єкт. Це може статися через різні причини: можливо він зараз працює (навіть фоново), можливо це якийсь системний файл, і т.д.

 

Тому на допомогу нам прийде знаменита програмка “Unlocker”. Перед її “силою” не встоїть ніякий файл. Програма дуже проста, легка та безкоштовна.

Для того щоби встановити Unlocker, зайдіть на сайт із файлом, наприклад цей http://biblprog.org.ua/ua/unlocker/ і завантажте програму.

Як видалити файл який не видаляється

 

Після встановлення програми вона інтегрується в меню Windows і тепер можна видалити будь-яку програму.

 

В разі потреби, наведіть курсор на “вперту програму” і натисніть праву кнопку миші. У меню що відкриється виберіть пункт “Unlocker”.

 

Після натискання можна вибрати такі дії над файлом як: видалення, переміщення чи перейменування файлу.

unlocker

 

Тільки будьте уважні, програма може видалити все, навіть важливі системні файли. Так що перед її застосуванням добре подумайте чи ви все правильно робите.

 

Насамкінець хочу поділитися одним зі способів видалення вірусів з комп’ютера. Буває, що встановлюється якась заставка на моніторі з рекламним чи непристойним зображенням.

 

В цьому нам переможе корисна програма Total Commander. Запустіть її і виберіть “пошук”. Після цього вам відкриється діалогове вікно. В поле пошуку потрібно вибрати всі диски комп’ютера. В час створення файлів виберіть починаючи з того часу, коли з’явилися проблеми із вірусами.

як видалити файл

Після того як Total Commander закінчить пошук, видаліть усі файли що він знайде. Усі. Бо ми не можемо точно знати де ховається вірус. Скоріше всього, простиме методами вірус не видалиться. Тому застосовуйте Unlocker.

 

Якщо ж і він не допоможе, то просто перейменуйте файл, та змініть розширення на txt. Якщо це вийде, то виконуваний файл стане простим текстовим і не запускатиметься. Після того його буде не складно видалити.

 

Цим способом був видалений не один файл, мої друзі мені за це не один раз дякували. Тепер ви знаєте, якими способами можна видалити файл.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*