Як видалити mail.ru

як видалитиІз цією “заразою” стикався практично кожен користувач інтернету. Я маю на увазі всілякі тулбари, плагіни, додатки та пошуки від Mail.ru. При чому, дуже часто це все встановлюється без нашої згоди, і не завжди легко цих паразитів видалити.

Як людина що цікавиться просуванням сайтів, зараз поясню чому це так нав’язливо робиться. Справа в тому, що пошукові системи (Гугл, Яндекс) заробляють на рекламі, розміщуючи поряд із результатами пошуку контекстну рекламу. Між пошуковиками йде запекла боротьба щоби стати популярнішим за конкурента, щоб “відкусити більший шматок пирога” у конкурента. Для цього вони запроваджують нові пошукові алгоритми, щоб забезпечити кращі результати пошуку. Це не є дешева та проста робота, над цим працюють кращі спеціалісти цієї галузі.

А для чого сильно мудрувати, якщо можна підло підсовувати користувачам свої продукти разом з пошуком? Так і робить мейл.

Визнаю, давно я так не нервувався, ніж коли без всякого попередження мені встановився mail.ru.

Ця проблема турбувала не тільки мене, адже я бачив як комп’ютери колег по роботі загаджені цим паразитом.

Як видалити mail ru з браузера

Тому будемо видаляти. Я користуюсь браузером Mozilla Firefox, якщо у вас інший, то все одно треба діяти аналогічно.

Для початку заходимо в “Пуск”-”Панель керування”-”Видалення програм” і видаляємо всі встановлені мейли.видалити мейл ру

В адресну строчку (там де адреси сайтів) введіть about:config . З’явиться попередження від Мозіли щоб бути уважним, та ми йдемо далі, і в поле фільтру вводимо mail.ru .

Після того клацаємо на всі виділені строки правою кнопкою миші і вибираємо пункт меню “Скинути”.

Далі йдемо в панель керування Mozilla Firefox і заходимо в додатки. Там вибираємо пункт “Розширення”. Та чомусь там мейла не видно- ховається зараза. Тому натискаємо на малюночок шестерні і у меню що з’явиться вибираємо “показати недавні оновлення”. Отут і повинен з’явитися mail.ru.7fdhfj

Все, натискаємо видалити і перезавантажуємо комп’ютер. Проблема повинна зникнути.

В майбутньому потрібно бути уважним при встановленні різноманітних програм. Хоча, як я писав вище, в багатьох випадках mail.ru встановлюється без всякого попередження. Ті хто мають юридичну освіту можуть цим скористатися 🙂

Надіюсь, що приведені в статті поради допоможуть вам видалити mail.ru!

20 comments

 1. Оооооооооооооо, яка я Вам вдячна..вже замучив той мейл.ру.. Низький Вам уклін за статтю 😉

 2. Сам ледве врятувався.

 3. Дякую! Врятував! Я вже на межі зриву був.

 4. А мені взагалі не знаходить той мейл ру в панелі керування(( Навіть після того як на малюночок той натиснула(

 5. Щиро дякую!

 6. Велике дякую . Допомогла ваша інфа.

 7. Світлана

  Дякую. Допомогли.

 8. Дякую! допомогло. У мен правда дещо по іншому це все в Мозілі, мабуть новіша версія, але розібрався. Як юрист скажу, нажаль у нас не США, і великих грошей на цьому не “зрубаєш” єдине що навіть якщо подати позов до суду, максимум що можна вимагати це усунення порушень прав споживачів, тобто відновлення становища що існувало до порушення мого права, але завдяки Вам, я зміг це зробити без судоих позовів. Контролюючі органи можуть вимагати стягнення штрафу із власників програми, але це все важко довести. Ось і все. Про це добре знають розробники програми, цим і користуються, а наші “законодавці” про проблеми простих користувачів “нету” … я думаю тут все зрозуміло 🙂

 9. Люди веееееелике вам дякую що скинули з мене цю ШНЯГУ низький вам уклін 🙂

 10. Олександр.

  Дуже дякую, розібрався, допомогло.Надалі діятиму по такому ж алгоритму.

 11. Реально крута стаття,дуже допомогла.Дяку велике автору

 12. цей сайт у мене на закладцы, бо це г****но систематично у мене спливає (раз на місяць). Як хочеться тій істоті, що так “просуває свій геніальний продукт”, дати нижче пояса!!!!!

 13. А як видалити спливаючі вікна від маіл ру
  такі як historysnews.org
  потім з’являються покер фаворит спорт без згоди

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*