Як записати розмову в Skype

 

 MP3 Skype RecorderТут ми розглянемо те,  як записати розмову у програмі Skype. Ця програма дуже зручна, адже нею можна спілкуватися з усіма, хто має комп’ютер, доступ до інтернету та установлену програму. При чому можна не тільки чути співбесідника, але й бачити.

 

Та інколи буває так, що потрібно записати розмову. Наприклад, записати розмову із родичем за кордоном, уроки англійської по скайпі чи інструкції які надає тренер. Skype не має вбудованої програми запису розмови, тому прийдеться використовувати сторонні програми. На щастя, вибір є. Але для чого щось мудрувати, коли є легенька, проста та безкоштовна програма MP3 Skype Recorder. Заїї допомогою можна записати розмову в форматі mp3. Хоча й програма на англійській мові, та налаштувань мало, і вони інтуїтивно зрозумілі. З цим проблем не повинно виникнути.

 

Щоб встановити MP3 Skype Recorder, потрібно зайти сюди http://voipcallrecording.com/ і завантажити на комп’ютер.

 

MP3 Skype RecorderПісля цього встановіть програму. Далі запустіть Skype і у правому верхньому кутку буде надпис про спробу програми MP3 Skype Recorder отримати доступ до скайпу. Не бійтеся, і надайте доступ.

 

Тепер, потрібно трошки налаштувати програму. Для цього в системному лотку натисніть на значок програми (4) і з’являться налаштування програми.

 

Натисніть на значок папки, щоби вибрати те місце в комп’ютері, куди будуть зберігатися всі записи розмов (1). Також, можна вибрати необхідну якість запису (2). чим вище число, тим краща якість, але більший розмір файлу.

 

Щоб програма запускалася автоматично, разом із Windows, повинна бути включена галочка навпроти цієї опції (3).

 

Внизу вікна з налаштуваннями, повинно писати “Recording: on”. Якщо пише “off”, то необхідно натиснути на значок вмикнути (6).

Якщо є ще незрозумілі моменти, то можете подивитися відео про те, як встановити MP3 Skype Recorder, там мужик все зрозуміло поснює.

 

 

2 коментарі

  1. О, дякую, доречно буде якраз!

  2. Дякую, буде корисно.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*