Як заробити в інтернеті.

грошіЯк заробити в інтернеті? Це питання турбує багатьох. Пробують заробити і всесвітній мережі як студенти, так і пенсіонер з домогосподарками. Це зрозуміло. Тут дійсно можна непогано заробляти якщо постійно (особливо на початку) прикладати певні зусилля.

На відміну від роботи в офлайні у вас тут не буде начальника, жорсткого графіка роботи. Можна спокійно працювати сидячи на дивані чи в кафе.

Зараз розглянемо відомі мені способи заробітку. Їх можна поділити на дві групи: заробіток для тих хто має свій сайт і тих хто його ще не створив. Скажу зразу, більше мають шанс заробити власники хороших ресурсів, хоча і представники іншої групи можуть непогано заробити.

Способи заробітку без власного сайту:

1.Кліки по рекламі, серфінг, платні опитування. Тут платять гроші за те що ви клікаєте по рекламі на сайті чи продивляєтесь інші ресурси. З цього починають майже всі хто хоче заробити в інтернеті. Гроші тут невеликі, але бажано це пройти. Починаєш психологічно звикати що в інтернеті можна заробити.

http://www.wmmail.ru — тут можна заробити свої перші гроші в мережі.

http://www.opinion.com.ua— тут можна зареєструватися для відповідей на запитання ще одної компанії.

https://www.askgfk.com.ua – це дуже серйозна “контора” . Звідси мені вже два роки потрохи приходять анкети.

Копірайтинг, рерайтинг та переклади

Це вже серйозніший рівень і заробітки тут вищі. Та й чому просто вищі? Хороший копірайтер може заробляти пристойні гроші.

Трошки поясню терміни.

Копірайтинг– це написання повністю нової, унікальної статті. Ціни коливаються від 0.5 до 8 і більше доларів за 1000 знаків. В середній статті 2000-3000 знаків. Так що можна непогано заробляти. Пам’ятайте, чим більше пишете, тим більший заробіток.

Рерайтинг — це просто переписування чужого тексту своїми словами. Відповідно ціни нижчі.

Переклад– перекладач перекладає статті з іноземних сайтів.

Тепер як все це виглядає на практиці. Купують-продають статті на біржах статей. Є два лідери серед таких бірж: Адвего, та TextSale, реєстрація тут . Спочатку важко писати статті, та згодом пишеться легко. На початках за великі гроші ваші творіння ніхто не купуватиме. Треба заробити авторитет, тоді можна ставити вищі цілі на статті.

3.Розробка сайтів для продажу чи їх просування. Можна розробляти невеличкі сайти для компаній, сайти — сателіти і їх продавати. І не обов’язково знати HTML, можна їх робити з шаблонів. Інколи продають вже розкручений сайт з хорошими показниками за великі гроші. Коли будете свої сайти та зможете їх розкрутити, можна братися за просування сайтів клієнтів. За це можна мати непогані гроші. Продати сайт можна на сайті www.telderi.ru

Дехто бере 1-3 однодумців і робить вебстудію чи сеокомпанію.

Способи заробітку на своїх сайтах

Якщо маєте ресурс з великою відвідуваністю чи комерційної тематики то можна заробляти хороші гроші.

1.Контекстна реклама та банери. Все просто. Власник вішає на свій сайт рекламу роботодавця і за кліки по ній чи за перегляди отримує гроші. Прибуток залежить від відвідуваності сайта та його тематики. Найвідоміші рекламні мережі це google adsense, яндекс директ, бігун.

2.Продаж посилань. Важливим фактором ранжування сайтів при видачі є кількість посилань на певний сайт. Чим посилань більше, і чим вони якісніші, тим краще. Тому вебмайстри купують посилання за гроші на інших ресурсах. Купують та продають посилання на біржах посилань. Найвідоміші це Sape.ru, Gogetlinks.net, Blogun.ru.

Хочу зазначити, що чим більші ТІЦ та PR вашогого сайту, тим дорожче ви зможете продати посилання. Якщо ТІЦ та PR рівні 0, то заробити не вдасться. Спочатку самі купуйте посилання щоби ці показники виросли у вашого сайту.

3.Продажі товарів через сайт. Мені здається, що це найкращий спосіб заробити на своєму ресурсі. Можна продавати товари, фото, відеокурси та ін. При правильно організованому бізнесі це може стати прибутковішим ніж бізнес в офлайні.

Як бачите, способів заробити в інтернеті предостатньо, було б бажання. Тільки пам’ятайте: халяви там нема. Треба пахати.

Питання що виникають задавайте в коментарях.

4 comments

 1. А скільки реально можна заробити без свого сайту? Маю наувазі кліки, платні опитування…

  • Розчарую вас, заробити на таких сервісах вдасться не багато, в межах сотні доларів. Хіба що отримати багато рефералів, із заробітку яких ви отримуватимете відсотки.

   Мені ще й зараз на пошту приходять опитування від деяких компаній, але більше 30 грн за місяць там не заробиш. З одної.

   Так що робіть сайт

  • Реально можна отримати захворювання опорно-рухової системи, погіршення зору, трату часу і т.д. – це я про кліки та платні опитування.
   А без свого сайту можна заробити, тільки треба знати як і, звичайно, працювати. Гроші не є мотиватором. 
   1) Можна заробляти в соц.мережах; 2) На партнерках, робити рекламу в тих самих соц.мережах та на чужих сайтах

   • Так, можна навіть за допомогою контекстної реклами рекламувати чужі продукти за відсоток. Хлопці непогано на цьому заробляють. Але треба акуратно починати, щоб на початках не “спустити” всі гроші.
    Як правило, спочатку всі в мінусі.

    Я також таке пробував, але трохи грошей втратив, і кинув цю справу.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*