Як заробити на підписній базі

 

розсилка, базаЯк заробити, на підписній базі? Це питання я почав собі задавати вже пару місяців тому, відколи на сайті з папужками назбирувалося 1000-2000 підписчиків.

 

Адже всі інфобізнесмени навперебій переконують що мати свою підписну базу дуже вигідно, вона може не тільки годувати, але й взути і одягнути.

 

Ну що ж, послухав я їх, і собі почав збирати потрошки підписчиків. Після того як, назбиралося більше 1000, почали приходити думки як її монетизувати.

 

Адже в інтернеті лунають досить апетитні цифри. Зокрема Борис Соколов переконує що 100 підписчиків можуть приносити 30-70 доларів, 1000 підписчиків — 90-150 доларів США, 10 000 підписчиків — 900-1500 доларів.

 

Правда хороші цифри? Ну і я так думаю. Звичайно, ці цифри в першу чергу відносяться до продуктів по заробітку на сайтах.

 

Хоча в мене тематика домашні тварини, та щось повинен був заробляти. Спочатку я розіслав 60-ти потенційним рекламодавцям листа і з пропозицією розмістити в моїй розсилці рекламу. Зокрема пропозицію отримали розводчики папуг, зоомагазини, торговці кормом для тварин. Я пропонував прорекламуватися у по моїй базі за 7 доларів. Погодьтесь, це не є висока ціна. І знаєте скільки погодилося? Нуль. Для тих хто подумав що це помилка, напишу ще раз — нуль!

 

Образливо, оскільки не так вже просто зібрати цю базу. Ну добре, думаю, не хотілися рекламодавці рекламуватися, тоді я буду продаватися щось сам підписчикам. Але дочекався поки назбиралося більше 2000-х тисяч емайлів.

 

Та тут була проблема. Практично немає партнерських програм чи якихось хороших продуктів для любителів папуг. Та що там говорити, навіть для любителів тварин такого не багато.

 

Перед тим як діяти, я запитався поради на найпопулярнішому сео форумі http://forum.searchengines.ru/. Свою репутацію посміятися над кимось ресурс підтвердив. На моє прохання допомогти, мені дали всього дві поради, одна з них була продаватися рецепти смажених папужок. Коротше, там допомоги не варто було чекати. Прийшлось діяти самому.

 

Порившись в інтернеті я все-таки знайшов непогану партнерку курсів навчання собак всіляких трюків. Ось він. Там власник знаменитого Трета продає відеокурс по навчанню собак трюків. За кожен продаж я міг отримати 20 доларів. Зареєструвавшись у програмі, я порекомендував своїм підписникам цей курс. Сильно мудрими словами там не говорив, просто по-людськи порадив тим хто має собаку, хоче навчити його трюків та має кошти для цього — купити цей курс.

Як я сказав, в мене база із більше ніж 2000 адресів. Відкривають листи в середньому 20 відсотків адресатів. До речі, це досить і досить непоганий результат. Адже більшість баз мертві, і там їх можуть відкривати пару відсотків. Так от, знаєте скільки в мене купили? Один. Добре що хоч не нуль 🙂 На сторінку з товаром перейшло десь 83 людини (на момент написання статті). Я розумію, що в мене підписані любителі папуг, а не собак, та все ж таки.

 

Трохи образливо, оскільки не так вже просто зібрати 2 000 чоловік (прийде час, самі побачите), крім того, за кожен місць користування сервісом smartresponder.ru потрібно платити 100 гривень. От таке життя…

 

 

Тепер висновки, адже з кожної ситуації потрібно їх робити.

 

 

1.Перед тим, як збирати підписну базу, добре подумайте, що ви там будете продавати. А то можна, як в моєму випадку, збирати і збирати базу, а потім чухати потилицю що з нею робити.

 

2.Треба вміти продавати. Я був підписаний на інфобізнесменів, в тому числі таких відомих як Азамат Ашманов, то й же Борис Соколов. То вони, не продають товар з наскоку. Спочатку йдуть безплатні уроки, потім читачів повідомляють що готується класний продукт. А потум його продають, причому бажано вказати що продаж триває тільки певний період, а потім плата зросте.

 

3. В моєму випадку можна ще спробувати продавати свої чи чужі зоотовари. Десь в кінці березня напевне буду реєструватися підприємцем, тоді і подивимось що з того вийде.

 

 

3 коментарі

 1. На мою думку, те що мало продажу все ж таки залежить від вузької тематики про папужок. Навіть 2000 підписників, якщо конвертувати в тему сео або створення сайту, заробітку на сайтах – то сміливо можна ділити на 5, якщо не більше.
  Мало продаж – на це впливає ще й активність піратів в останній час. Я не говорю саме про книгу про собак, а в загальному сенсі.
  Тут варто подумати – якщо ти продаєш продукт, то просто необхідно додати щось “незламне”, тому що будь-який захист пірати зламають. Незламне – це типу закритого форуму, персональної консультаціх, вебінару для покупців … треба помізкувати.
  Ну приблизно так…хоча, це роздуми на тему…треба пробувати різні варіанти.

 2. Та ще й продукту немає на цю тематику.
  Колись переглядав америкосівські сайти, то там попадалися на очі відеокурси як навчити папужок всіляким трюкам. От таке б пішло!
  Але з моєю англійською: потрібно домовитися з тією людиною, купити права, перекласти (озвучити курс) – я в мінус вийду. А потім троє в мене куплять…
  Зле, бо успіх породжує успіх, а невдачі понижують мотивацію і приходиться зціпити зуби і йти далі.
  А те, що тематика вузька- не страшно, менше конкуренції. В крайньому разі слухаю відеоуроки по створенні інтернет-магазинів, то там рекомендують брати досить вузьку нішу.

 3. Хорошу цитату знайшов:
  «Наш великий недолік в тому, що ми занадто швидко опускаємо руки.
  Найбільш вірний шлях до успіху – спробувати ще один раз » Томас Едісон

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*