Як заробити вебмайстру?

saitНе планував писати цей матеріал, але напишу.  Знаю, що читачі не люблять «плачів», але трошки «холодної води» не завадить.

В мене на сайтах стоїть реклама від GoogleAdsense. Як відомо, Гугл забирає собі 30% грошей, як посередник. Але це офіційні дані.

Та вони умудряються, забирати ще й іншим способом. В Adsense ще є таке поняття як «недійсні кліки». Ні, це не склікування, коли власник ресурсі сам клікає на свої оголошення (за таке одразу бан без повернення зароблених грошей).

Це коли відвідувач заходить на ваш сайт, клікає на оголошення, але на сайті рекламодавця йому щось не подобається, і він одразу залишає його. В такому разі Гугл може не зарахувати вам такий клік по рекламі.

Я б цього не писав, якби на власні очі не бачив в своєму акаунті, як на початку дня була зароблена одна сума, приходжу пізніше – там менше. Тобто з вебмайстра тупо знімають гроші.

Мені приходилось декілька разів працювати з Гугл я рекламодавець, і знаєте, мені чомусь ніколи не повертали гроші за «недійсні кліки». Можна здогадатись, де осідають ці кошти.

Але вище написане не найгірше. Зле, що у вебмайстра не так багато інших варіантів контекстної реклами.

Мені в пошту час-від-часу приходять пропозиції, типу «хотим предложить работать с нами. Какого формата підготовить вам банер?».

Але, по-перше, часто це уродливі тізери, які не гарно будуть дивитись, наприклад, на ресурсі про хвилястих тварин:Без назви20140714153624

Інші «товариші», також пропонували співпрацю. Зайшов на їхній сайт – відвідуваність 50 чоловік  за добу (це разом зі мною). Як ви зрозуміли – «серйозна контора».2

У ще інших, просто сміхотворна ціна за 1000 показів – 90 копійок. Порахуйте, скільки ви заробите 🙂33

На деяких солідних сайтах бачив відеорекламу, яка сама вмикається, при відвідуванні сайту. Ще й зі звуком. Це дратує, і виникає бажання чимшвидше закрити все це. Але, я так розумію, і платять за таку рекламу непогано.І таке враження, що сюди приймають відвідувані сайти. А це не завжди підійде середньостатистичному вебмайстру.

Здалося б написати що ж робити. Але не напишу. Бо не знаю.

А ви що думаєте про все це?

P.S.І для психологічної розрядки – найстрашніші атракціони світу: 

6 коментарів

 1. Віктор Хільчук

  відкривати свій гугл адсенс 😀

  • Як варіант – свій сервіс реклами. Щоб працював чесно, прозоро.
   Ой, щось в політику потягнуло 🙂

   • Хлопці, нащо так мілко плавати?) Давайте зразу пошукову систему “Бандерівець” зробимо =D

    • Не переживай, в майбутньому все буде. В нас багато хороших програмерів і якщо в суспільстві буде нагальна потреба в цьому, то обов’язково знайдеться людина/люди, які займуться цим…

 2. Ну логічно було б підвищувати відвідуваність і працювати далі з адсенсом. А ви збирали україномовне сем. ядро? (чи взагалі це реально)

  • Для одних сайтів складав, для цього блогу пишу просто так.
   Щоб піднімати відвідуваність потрібно вкладатися в контент та посилання. Враховуючи написане в статті, не факт що затрати окупляться.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*