Як зміцнити пальці рук

пальці, міцніУ статті розглянемо як зміцнити пальці рук. Мати міцні пальці рук бажано більшості спортсменам, особливо тим, які займаються силовими видами спорту та армреслінгом. Та й у повсякденному житті ще нікому не завадили сильні пальці рук та хват.

Розвиток та укріплення сили пальців рук тісно пов’язано із силою передпліч, тому, можливо, деякі вправи будуть перетинатися. Вже вибачайте.

Вибачте також, що я у цій статті не буду якось всі ці вправи класифікувати, просто приводжу ті, з якими я знайомий чи які практикував і вони дали хороший результат.

1. Висіння на перекладині, підтягування на турніку, станова тяга без використання спеціальних лямок. Всі ці вправи дадуть вам можливість отримати міцні пальці рук та сильний хват. Особливо станова тяга. Пам’ятаю, як вже десь при виконанні станової тяги з 120 кг на рази мої пальці починали здавати раніше спини. Майже всі книжки чи тренери радять в такому випадку виконувати вправу з допомогою кисневих лямок. Нібито тренувати спину окремо, а хват окремо. Та я все перевіряю сам, і тому їх не послухав. І далі продовжував так мучитись. Та через пару тижнів, сила пальців та хвату зросли так, що вже спина почала здавати скоріше ніж вони. І це незалежно від того, чи роблю одиничні повтори з великою вагою, чи на 10-20 разів з меншою.

Вже згодом прочитав в якійсь з методичок, що це була хороша стратегія, і трошки потерпівши я отримав сильні руки.

Щоб дати пальцям хороше навантаження висіти на перекладині прийдеться довго. Я в такому випадку пропоную триматися за перекладину однією рукою, а потім другою. Так тренувальний ефект буде кращим.

У спорткомплексі «Динамо», де я колись тренувався, також проходили заняття дзюдоїсти. То вони розказували як в них тренують силу пальців. Адже погодьтесь, у них хват має бути дуже хороший! Так от, вони перекидають через турнік тренувальну куртку і тримаються за неї, як за шнурок. Виходить що долоні ніби сповзають вниз, і так набагато важче підтягуватися.

2.Розвиваємо щипковий хват. Візьміть, наприклад, важкі бліни і походіть по залі. Щоби зробити тренування цікавішим, позмагайтеся із друзями хто далі пронесе блін від штанги.

3. Віджимання від підлоги на пальцях. Дуже хороша вправа для укріплення пальців рук. Часто використовується спортсменами-єдиноборцями. Замість відтискатися від підлоги роблячи упор на долоні, станьте на пальці рук. Якщо буде на початках важко, то зіпріться на якусь опору так, щоб ноги були значно нижче корпуса.

З часом, по мірі зміцнення пальців, можна віджиматися на шістьох (по три на кожній руці), чотирьох чи двох пальцях. Я зміг дійти тільки до чотирьох.

Також, для ускладнення виконання, можна ставити ноги на якусь опору, стіл.

4.Вправи з еспандерами. Можете зі мною не погоджуватися, та я вважаю, що вищеописані способи тренування пальців та хвату є кращими. Тому що це статичні (ізометричні) тренування, і так ми тренуємо сухожильну силу, яка в рази переважає м’язеву. Та якщо вирішили тренуватися еспандером – нічого страшного, можна. Тільки не вибирайте супермодні штучки. Візьміть звичайний гумовий еспандер.

Зараз я поділюсь з вами секретом, як можна на ньому збільшувати чи зменшувати навантаження. Про це ніде не пишуть.тренування, хват

До еспандера за допомогою міцної мотузки почепіть вантаж. Нехай спочатку він буде невеликим. І все, продовжуйте працювати з еспандером як завжди. Тільки тепер пальці змушені будуть піднімати ще й вагу яку ви почепили. Класно, правда? З часом вагу можна довішувати. Фактично до безкінечності. Тільки б сили пальців вистачило.

5.В бойових школах, особливо кунг-фу б’ють пальцями в більш-менш тверді предмети. В тому числі в посудину наповнену горохом чи залізними дробинками. Можливо це і є ефективно, але я з цим не працював. А про що не знаю, про те не говорю.

Та, думаю, вищенаведених вправ для украплення пальців рук повинно вам вистачити.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*