Як знайти роботу.

робота знайтиЯк знайти роботу? Це питання хоча б раз у житті ставить собі кожна людина. Думаю, зайве казати що треба створювати свій власний бізнес та працювати на себе а не на дядю. Але це вже тема іншої статті.

Ну що ж, починаємо діяти. Спочатку необхідно подумати: що мені подобається робити та де б я хотів працювати. Як що для такої роботи потрібні певні навички яких ми не маємо, то потрібно йти на курси чи вивчати самостійно.

Переважно люди змінюють спеціальності дуже обережно, бояться відповідальності та змін. Спробуйте себе в іншій галузі чи посаді. Дечого з невідомого можна навчитися на самій роботі. Як каже Річард Бренсон: ”Берись та роби!”. Будемо вважати що визначились приблизно в якій галузі будемо працювати.

Тепер необхідно скласти резюме. Як складати його можна прочитати тут. Після цього можна приступати до самого пошуку роботи.

Знайомі та друзі повинні знати що ви шукаєте роботу. Добру третину працівників хтось приходить “по знайомству”, а не беруть по оголошенню. Так що майте неувазі. Паралельно потрібно розмістити своє резюме на сайтах щоб його побачили роботодавці. Треба сказати, що друковані засоби масової інформації не ефективні для пошуку роботи. Ми маємо для цього потужного союзника-ІНТЕРНЕТ. Першим ділом потрібно знайти кадрові агентства. Для цього просто введіть в Гуглі чи Яндексі фразу “кадрові агентства”. Їм потрібно відіслати своє резюме. Далі необхідно знайти сайти з працевлаштування та залишити там свої дані. Наберіть в браузері фразу напр. “робота у Києві”. На цих сайтах також можна залишити своє резюме. Два найпопулярніші сайти це www.work.ua та www.rabota.ua. Не всі працедавці розміщують на сайті вакансії. Часто продивляються подані резюме на сайті. Після усіх цих процедур можна приступати до пошуку вакансій. Вибирайте місце та регіон які вам підходять.

В інтернеті є електронні версії популярних газет з працевлаштування та оголошення. Туди також заглядайте.

Хочу торкнутися цікавого питання. Коли ви розмістите резюме в інтернеті, його можуть побачити теперішні роботодавці. Бували випадки що за таке звільняли. Але коли моє резюме висіло на популярних сайтах то мені роботодавці підвищили зарплату :). Все залежить на скільки даний працівник потрібний фірмі.

Здається все описав. Успіхів вам у пошуках роботи!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*