Як знайти необхідну інформацію в інтернеті

Не секрет, що більшість користувачів інтернету заходять туди щоб знайти необхідну інформацію. Навіть ті, хто використовує інтернет тільки щоб “посидіти” в соціальній мережі, все одно шукають там якусь інформацію.

Так що тут подивимося як ефективно шукати інформацію в інтернеті. Скоріше всього, багато з моїх порад вам вже відомі, і ви ними давно користуєтесь. Та пару цікавих порад для себе ви повинні знайти.

Почнемо із найпростішого. Певна особа написали вам електронного листа. Потрібно взнати про відправника чим більше інформації. Для цього скопіюйте адресу електронної пошти та вставте в поле пошуку Google. Ну і… натисніть “Enter”. В результаті ви побачите всі профілі пов’язані із цим електронним адресом (в тому числі і в соціальних мережах), коментарі залишені користувачем, його фото.

Бачите як все просто? Саме тому потрібно мати декілька електронних скриньок. Без сумніву, цей спосіб отримання інформації знають, наприклад, ваші потенційні рекламодавці. Уявіть собі, якщо у вас один електронний адрес, то вони взнають багато чого цікавого 🙂

Щоб знайти якусь інформацію в інтернеті, потрібно ввести слово, яке найбільше характеризує даний об’єкт чи явище. В разі потреби намагайтеся конкретизувати запит, але без крайнощів. Наприклад, якщо ввести слово “метал”, то у видачу можуть потрапити і сторінки музичних гуртів, і компанії що продають чи обробляють металеві вироби. Тому уточніть, наприклад, “метал музика”. Тоді вам пошукова система видасть сторінки, так чи інакше пов’язані із музикою цього напрямку.

Коли потрібно взнати думки користувачів про певний товар, то введіть марку (назву) товару і слово “відгуки”. Наприклад “фотоапарати Canon відгуки”. Якщо немає інформації на українській, можете шукати на російській, чи іншій мові якою володієте. Інколи, щоб взнати більше інформації про товар, потрібно набирати не слово “відгуки”, а “форум”. Є шанс, що так потрапити на якийсь форум, де учасники обговорюють даний товар. Наприклад “автомобілі Geely форум”.

Якщо потрібно знайти сторінки, які містять точну фразу, то фразу потрібно набирати в лапках, і перед кожним словом ставиться знак оклику. Наприклад: “!тарас !шевченко”.

Коли потрібно скачати якусь інформацію, то вкажіть її назву, і додайте “скачати безкоштовно”, чи по-російськи “скачать бесплатно”. Якщо файл занадто великий, то введіть слово “торрент”.

Якщо хочемо взнати ціну на певний вид товару, то потрібно до шуканого слова додати “ціна”. Наприклад, “автомобілі Деу ціна”.

Якщо потрібно знайти об’єкт тільки в певному місці, то наберіть, наприклад, “пластикові вікна Львів”.

Не намагайтеся вводити надто довгі запити. Обмежте їх двома-трьома словами. Не шукайте, наприклад, тренувальну програму Шварценегера запитом “Якою програмою тренувався Арнольд Шварценеггер”. Ні. Потрібно набирати лаконічно, і зрозуміло для пошукових систем, це ж не люди. В даному випадку слід набрати “Арнольд Шварценеггер програма тренувань”. Все, цього достатньо.

Інколи, при пошуку потрібно вказати почергово вказати не тільки офіційно вживане слово, але й жаргони. Так можна знайти більше інформації. Наприклад, коли мені потрібно було знайти дешевші диски для штанги, то я шукав і “диски для штанги” і “бліни для штанги”.

Тепер про налаштування пошуку пошукових систем. Для цього натисніть на значок в правому верхньому кутку.знайти інформацію в інтернеті

Відкриється розширене поле пошуку. Верхню його частину не описую — там Гугл все добре пояснив.

По нижній частині треба сказати пару слів.2gfmjhk

Ви можете вказати якою мовою сторінки вам повинна пошукова система знайти. Часто на англомовних сайтах є більше корисної інформації, і якщо знаєте мову, то буде дуже корисно для вас.

Якщо потрібно щось знайти в певній країні, то виберіть її зі списку країн. Це потрібно коли треба знайти якийсь конкретний товар чи підприємство. Наприклад виробника в Китаї.

Також, можна шукати тільки по конкретному сайті. Ця функція, як я розумію, призначена в першу чергу для вебмайстрів. У випадку, коли треба знайти книгу чи документ якогось конкретного формату, то це також можна налаштувати в розширеному пошуку.

Якщо потрібно знайти якийсь сайт, підприємство чи товар в певній країні, то виберіть у відповідному пошуку потрібну країну.

Тепер поговоримо про пошук зображення. Для цього натисніть у верхній панелі на вкладку “зображення”. Тепер, в поле пошуку введіть слово, яке вас цікавить і пошукова система видасть відповідні фото.

Якщо у вас є фото, і ви хочете знайти інформацію про це фото, то натисніть на зображення фотоапарата. Відкриється вікно, в яке можна завантажити фото, або ввести його адресу в інтернеті.3gjnhghcj

Інколи, потрібну інформацію краще шукати в хороших каталогах. Наприклад, підприємства варто пошукати в каталозі Яндекса чи Дмоз. Більшість львівських підприємств є тут http://www.dlab.com.ua/ .

Насамкінець ще пару порад.

На мою думку, Google шукає краще, ніж Яндекс. Та в деяких випадках потрібно скористатися послугами обох пошукових систем.

Якщо не знайшли інформації на першій сторінці видачі, то інколи можна отримати потрібне на наступних сторінках пошуку.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*