Як зробити стрічку в кутку сайта

 

стрічка в куткуЯк зробити стрічку в кутку сайта. Ви, напевне, звертали увагу на що на деяких сайтах у верхньому кутку є або куток що відгинається, або красива стрічка.

 

Для чого це потрібно? По-перше, це дозволяє економити місце на сторінці ресурсу. Не секрет, що потрібно залишити і місце для рубрик, і вивести популярні статті чи кращих коментаторів, продукт що продається чи код підписки. Та й, про рекламу не можна забувати. Все це часто набридає відвідувачам, особливо коли цих “прибамбасів” забагато. Завдяки використанню простору в куті сторінки, можна трохи “розвантажити” основну частину сторінки. Крім того, правий верхній кут є одним із тих місць, на який читачі ресурсу найчастіше звертають увагу.

Там можна розмістити посилання на платний чи безкоштовний курс, вивести контакти, посилання на конкурс, пропоновані послуги чи сторінку підписки.

Ті, хто добре розбирається в HTML, думаю, без проблем зроблять стрічку чи кутик що відгинається. Якщо ж є такі як я, що в програмуванні не сильні, то їм пригодиться наступний сервіс.

 

Виявляється, що в мережі існує давно розкручений та популярний сервіс, за допомогою якого легко можна виготовити стрічку для кутка на сайті.

 

Для цього заходимо на ресурс http://www.quickribbon.com/ . Тут можна набрати надпис, який буде на стрічці, розмір та гарнітуру шрифту, вигляд стрічки та її колір, ввести посилання на яке потраплятимуть ті, хто натисне на стрічку. Крім того, можна попередньо переглядати за результатами маніпуляцій. В кінці, якщо все влаштовує натискаємо “Generate Ribbon!”.1terytery

Після цього сервіс надасть нам код, який потрібно вставити в код на сторінці, для якої він призначений. Ставити потрібно в середині тега <body> .

 

Про ефективність цієї стрічки важко сказати в тому чи іншому випадку, варто тестувати. Якщо це не спрацює, то можна спробувати поставити кутик що відгинається. Але це вже тема для іншої статті.

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*