Якби я був президентом України

Якби я був президентом УкраїниНапевне кожен з нас хоч раз в житті мріяв про те, що стане президентом країни. Визнаю, в мене також були такі думки і я думав про свої дії,

От якби я був президентом, то зробив би те і те. Особливо на такі думки тягне коли надивишся що робиться у нас в державі. Тим більше, що для “покращення нашого життя вже сьогодні” не потрібно величезних грошей. Потрібно тільки бажання і рішучість.

Прочитайте мої роздуми на те що потрібно зробити для кращого життя громадян та держави. Наведені кроки подані не у порядку важливості. Порядок нехай кожен визначить для себе сам.

Потрібно зняти мито на вживані автомобілі. Я завжди знав про те, що у нас надто велике мито на ввіз вживаних авто. Урядовці запевняють що таким чином вони підтримують вітчизняного виробника машин та захищають країну від брухту з Європи. Але це вони так кажуть. Та самі не дуже спішать їздити на Ланосах, щоб своїм прикладом підтримати нашого виробника.

Та й скільки цього виробника вже можна підтримувати? 10 чи 50 років? А як можна назвати металевим брухтом п’яти чи восьмирічне BMW?

Так от. Випадково потрапив я в інтернеті на німецькі сайти з продажу вживаних авто. Подивіться на тамтешні ціни самі http://www.webauto.de/ і http://suchen.mobile.de. Та за такі гроші ми можемо максимум розраховувати на вживаного Ланоса!

Треба зробити мито на вживані іноземні авто віком до 10 років не більше 10 відсотків від вартості авто. А недобрані кошти можна компенсувати некорумпованою митницею.

Примусити виробників продуктів робити якісні товари та писати на упаковках їхній справжній склад. Тут все просто. Увесь вміст продукту повинен відображатися на етикетці. За порушення цього правила-закривати виробництво. Тоді буде порядок, а люди будуть здоровішими. Шкідливі “Е” додатки потрібно забороняти.

Створення секцій та гуртків для дітей. Що мені подобалося у Совєтскому Союзі, так це існування великої кількості секцій та гуртків для дітей і молоді. Це потрібно розвивати та популяризувати. Діти матимуть заняття, а не безцільно тинятимуться вулицями. Це знизить кількість алкоголіків та злочинців серед молоді. У нас будують дорогі стадіони для професійних спортсменів, але про масовий спорт забувають.

Реальна боротьба з наркоманією, пияцтвом та курінням. При бажанні навести порядок із поширенням цих напастей не важко. При забороні реклами на алкогольні та тютюнові вироби та популяризації масового спорту це явище стане рідкістю. З наркоманією все простіше. Будь-який наркоман якщо не дати йому вколотися, рідну матір продасть, а не тільки видасть де купує наркотики. Потрібно тільки бажання …

Енергетична безпека країни. Це дуже важливий пункт що відповідає за незалежність держави. Можна мати надсучасну армію, але коли зупиняється економіка, то далеко не зайдеш. Енергоносії, це як кров для організму. Потрібно зменшувати споживання нафти та газу, добувати свої, розробляти альтернативні джерела енергії.

Створення професійної армії. Як казали древні римляни: “Si vis pacem, para bellum “- хочеш миру, – готуйся до війни. Як не крути, але своя сучасна та професійна армія повинна бути. Авіація та спецназ як мінімум. Згадайте захоплення американцями Іраку чи Афганістану, Росією – Грузії. Там спочатку авіація знищує всі важливі об’єкти суперника, а потім вже заходить спецназ і “зачищає” територію. Так що потрібно розвивати в першу чергу ви вже знаєте.

Створення патріотичних фільмів та мультфільмів. Будь-який психолог вам скаже, що люди подібно до папуг люблять наслідувати інших. Свідомо чи підсвідомо ми повторюємо те що бачимо. Коли на екрані часто показують насилля, дурість чи збочення, то якою буде нація?

Обмеження для в’їзду в країну емігрантам. Європейський Союз вже зрозумів що в’їзд іноземців потрібно регулювати. В багатьох Європейських країнах існують цілі емігрантські квартали в яких поширена злочинність і які дуже важко піддаються контролю з боку уряду.

Знання державної мови. З цим пунктом будуть згідні всі представники корінних націй. Ну хіба крім колишніх колоній. Мова сприяє зміцненню держави і не дає забувати свою культуру та історію.

Боротьба з хабарництвом на всіх рівнях. Через це явище ми втрачаємо величезні кошти, які могли б йти в державний бюджет. Боротися з хабарництвом не так важко, як здається. Достатньо зробити спеціальні відділи із спеціалістів з хорошою репутацією. Їхня зарплата буде складатися із відсотків задокументованих хабарів. Побачите як вони працюватимуть!!!

Боротьба із свавіллям силових органів. Практика вибивання показань, хабарів серед органів ДАІ повинні відійти в минуле. Для цього потрібно подібно до поради в попередньому пункті, створити орган зарплата працівників якого залежатиме “від виробітку” а не ставки. В замін підняти зарплату людям правоохоронних органів які ризикують своїм життям та здоров’ям до пристойного рівня.

Відмова від вступу у всі блоки та союзи. Україна повинна зберігати позаблоковий статус, і крапка. Європейський Союз також не підходить. Це все одно СОЮЗ. Чи бажаєте щоби всі важливі для України рішення приймалися Брюсселем як колись Москвою?

Розвиток сільського господарства. Тут також, мені здається не потрібні такі вже великі кошти. Треба подумати над ринком збуту сільськогосподарської продукції, а все інше люди зроблять самі.

Впускати священиків у школи. Багато сучасних людей з матеріалістичним світоглядом можливо скривляться прочитавши таке, але це однозначно зменшить кількість злочинів, нарко- та алкозалежних.

Звільнити малий бізнес від податків. Якщо людина сама себе працевлаштовує і при тому дає роботу іншим громадянам, то їй потрібно давати максимальні пільги а не ставити палки в колеса. Якби я став президентом, я б спростив реєстрацію і ведення бізнесу.

P.S. Бачу, що на цю статтю приходять із пошукових систем за фразою “коли я стану президентом твір”. Тому: шановні школярі, думайте самі, не списуйте. Ви ж маєте свої прагнення і бажання. От і опишіть!

P.S. А щоб зробили ви, якби були президентом України?

3 comments

 1. Тю, а де ж розкоркулення олігархів? 🙂
   
  На рахунок безсоюзності – в текущому світі держава з населенням мінімум 300 млн може нормально жити і конкурувати, решта просто будуть лише регресувати – це аторитетні економічні видання пишуть. Зараз не наведу, но коли про них говорили ніхто не оспорював цю точку зору. 
   
  Взагато кількістю бюджетників треба колосально зменшуватив тому числі і силовиків – це сракосиди і не більше. Порядок міняється мораллю а не кількістю ментів на вулиці.
   
  Ну і звісно за священників – науці не місце в церкві так само як церкві у школі!
  Релігія перетворить населення на мирних овечок яких при “нормальному” керівництві знову загонять в кріпацтво.
  З рештою погоджуюсь в тій чи іншій мірі.

 2. Про розкуркулення олігархів згідний теоретично, але цього в практиці не зробить ніодна відома мені політична сила в Україні. Це ж треба пересадити більшу частину Верховної Ради теперішньої та попередньої, і усіх найбагатших із “ТОП 100”.
  Щодо Церкви я вашу думку знаю 🙂 , але тут не згідний про “мирних овечок”.
  Згадайте козаків, кожен з яких за твердженням істориків вартував 4 яничар. Або хрестоносців, які, наприклад, змогли відвоювати Іспанію та Єрусалим від мусульман.
  Але то таке, стаття написана давно, і там взагалі багато чого можна переписати.

  • Прикладів розкоркулення мирним шляхом навести не можу :(.
   Хоча можна ісландію – референдумне списання боргів країни, таким же чином можна і розкоркулити.
   Є ще звісно і насильницке розкуоркелення – адольф, куба, чеуческу.
    
   Професіоналізм козаків пояснювався саме вірою?
   Взяти з більш сучасної історії  війска СС – теж еліта, причому атеїстична. Думаю тут швидше діло в патріотизмі а не релігії.
   Та і сама церква за часів козаків і за текущого положення дуже різні.
    
   Статтю спецом не шукав, а на дату не дивився – швидше за все перейшов з Recent Posts in Різне 🙂

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*