Якщо автор «списався»

BloknotНапевне, в кожного блогера бувають такі періоди, коли, здається, вже поділився із читачами всім, що знав. В такому випадку наступає певний ступор, статті з’являються рідше, або й взагалі автор перестає писати.

Визнаю, в мене також був такий період. Спочатку я писав протягом 8 місяців кожного дня (!) а потім зробив паузу, і після неї деякий час не знав про що регулярно писати.

Та згодом, просто знизив частоту написання до 2-3 статей в тиждень, і все стало на свої місця.

Я часто читаю та слідкую за тим, що робиться в російській блогосфері, зокрема в тематиці «сео».

І дивлюсь, що багато тих, на кого я рівнявся, почали писати дуже рідко (1-4 рази в місяць), або й взагалі по півроку не пишуть.

Можливо, частина з них не пише, бо мають свою успішні проекти, і не хочуть витрачати час на писанину. Та все одно, якби було що сказати – то б сказали.

Максимум на що їх вистачає, то це на повторення банальних речей, які знає кожен новенький сошник, або переклади закордонних статей чи рекламні статті.

А серед українських блогів, був один, який я першим почав читати. Так от, останній матеріал на ньому, ще за грудень 2013 року 🙁

Таке враження, що всі закинули ведення блогів, і продають товари у Вконтактє, чи займаються фралансом?

Добре, що ж робити?

1.Зосередити зусилля на одному.

Моя думка, що середньостатистична людина «не потягне» вести 4-6 повноцінних сайтів. Не дивуйтесь, є такі люди, що понаробляють вебресурсів, а довести до якогось рівня не вистачає часу та ресурсів.

Думаю, що краще мати один блог «про все», ніж 5-6, але на різні тематики.

Звичайно, якщо є команда авторів, і вдається розкрутитись (наприклад як Лайфахер), то можна працювати. Але один автор не потягне багато. Або 1-2, або нічого.

2.Думати про монетизацію.

Що б мені не казали, але заводячи блог, кожен мріє про хороший дохід з нього, а бо, хоча б, признання читачів. Тобто хорошу відвідуваність, коментування та цитування.

На одному ентузіазмі довго не попреш.

Тому вже на етапі створення блогу (вкладання грошей в нього) варто думати, як будете на ньому заробляти.

3.Теми для статей.

Як я вже казав вище, бажано мати 1-2 блоги (сайти), тоді менше буде проблем із регулярним наповненням сайту контентом.

Якщо приходить в голову якась ідея – запишіть в блокноті, накидайте декілька думок. Потім із цього може вийти хороша стаття.

Дуже важливо, постійно поповнювати запас інформації. Якщо тільки писати, не читаючи книг (інших блогів), не дивитись навчальні відео курси та відеоролики, не вести активної діяльності, то банально спишетесь.

Це як басейн, з якого тільки витікає вода, і не поступає нової. Про це потрібно постійно пам’ятати.

4.Вибрати темп.

Якщо прийшов творчий ступор – нічого страшного, це буває майже у всіх. В такому разі не кидайте писати, просто зменшіть частоту появи постів на блозі. Згодом, можна буде писати частіше.

Бо писання статей – це також звичка. І якщо закинути, то потім буде важко відновити позиції. Досвід тисяч авторів «мертвих» блогів це підтверджує.

5.Приклади.

Ви повинні бути підписані на хороші блоги, автори яких постійно публікують нові пости. Таким чином можна отримувати як нову інформацію, так і ідеї постів.

Продивившись свої підписки, бачу, що серед російських сеоблогерів із завидною регулярністю публікують свої матеріали Баблоруб http://bablorub.blogspot.ru/ та Ктонановенького http://ktonanovenkogo.ru/ . Що тут скажеш? Молодці!

Серед українських прикладів не приводжу, оскільки нам ще працювати і працювати. Але про українські блоги, які я читаю в майбутньому напишу.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*