Є і така Америка

3Для більшості з нас Америка асоціюється із заможним життям, класними фільмами та голлівудськими акторами, свободою та правами людини. Та, виявляється, є ще одна Америка, і тут я хочу розповісти про одну історію із життя цієї країни. Країни, в якій найбільше у світі ув’язнених.

Йдеться про справу Крістіана Фернандеса.  Ця людина обвинувачується у жорстокому вбивстві свого двохрічного брата та сексуальне насильство над п’ятирічним двоюрідним  братом. Ніби нічого дивного для сучасного життя, але підозрюваному Крістіану Фернандесу в момент виконання злочину виповнилось…12 років. Я не помилився. Ще до цього віку, він міг бути винним у смерті маминого коханця, але поліція повірила у версію, що той сам застрілився.

Поліція завела справу на хлопця, ще коли тому виповнилося тільки 8 років. Зокрема за сексуальна домагання до дівчат у школі та вбивства тварин.

Та як і всі явища на світі мають свою причину, так і тут, є багато дивних фактів.

1Зокрема, народився він коли, йому батькові було 25 років, а матері тільки 12. За такі «штучки» батько отримав 10 років ув’язнення.

Життя Крістіана Фернандеса було подібне на пекло. Його малолітня мати разом зі своєю матір’ю (бабцею Крістіана) вживали наркотики, а саму дитину ґвалтував двоюрідний брат.

Коли йому було два роки, поліція знайшла його повзаючим по дорозі, без одягу, і замазаним в болоті. Бабця, котра повинна була наглядати за ним, в цей час в іншому кварталі в компанії мужчин вживала кокаїн.

Мати жила з мужчиною, який постійно бив малого. Через певний час, ніби під впливом наркотиків він покінчив життям самогубством. Та, є, підозри, що там не обійшлось без маленького Крістіана Фернандеса.

мати Крістіана

мати Крістіана

Ось так він і ріс.

Ну а кінець ви знаєте. 3 червня 2011 року поліція знайшла маленького дворічного брата нашого героя із проламаною головою. Крістіан пояснив, що його брат просто вдарився головою до шафи, але таке враження що дитину тримаючи за ноги били об стінку.

За це мати отримала 30 років в’язниці. А самому Крістіану Фернандесу загрожувало довічне ув’язнення! Це дитині, якій на момент суду виповнилося 14 років.

Слідчі виявили, що його вже неможливо виправити, він мислить як холоднокровний вбивця хоча грає роль невинної маленької дитини. Під час слідства вияснилось, що він ще до того бив маленького брата, і навіть зломав йому ногу.

Врешті решт, суд прийняв до уваги вік підсудного, і засудив його як неповнолітнього, за ненавмисне вбивство. Обвинувачення у сексуальному злочині з нього зняли.  Крістіан Фернандес буде сидіти поки йому не виповниться 19 років у колонії для неповнолітніх, а потім довічно у тюрмі для дорослих.

Перед написанням цієї статті я  продивився всю можливу інформацію про справу, коментарі в тому числі. Великий відсоток людей схвально відзивалися про можливе довічне ув’язнення хлопця, без можливості помилування. Ніби з нього вже нічого доброго не виросте.

Що тут можна сказати? Те, що винні його «батьки» та опікуни – і так зрозуміло. Але, погодьтесь, велику (а може й всю) частину вини повинне взяти на себе суспільство. Адже, по-суті, в хлопця не було вибору. Звичайна людина з дитинства бачить добро та зло, і може між ними вибирати. Та що може вибрати людина, яка бачила тільки зло?

P.S. Заради справедливості треба сказати, що малеча України та Росії також не «пасе задніх», в інтернеті повно інформації про це, хоча б тут .

2 коментарі

  1. На вигляд йому років 25, напевне тяжке життя склалося. Можливо воно і так, він заручник тяжких обставин, які його озлобили і зробили склад мислення як у якогось джейсона. Але я таких заручників долі знав багато із дитинства, і спілкування з ними було не з приємних. Та й досі з такими спілкуватися неприємно. Вони насправді є поганими і немає чого казати про тяжку долю. Інші люди не винні що у нього родичі алкаші чи наркомани. Він нічим від них не кращий

  2. Ніхто не каже, що пацан добряк і його потрібно випустити на волю. Просто фактично у нього не було вибору ще з дитинства. І таких випадків, думаю є немало.
    Суспільство повинно щось робити, щоб таке не повторювалося.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*