Єноти – це треба бачити!

CBP1209731Багато хто з нас любить та тримає домашніх тваринок. Хтось утримує собачок, хтось котів, хтось папуг, хтось рибок. Та виявляється що є не дуже поширені в нас тваринки, які здатні «потіснити» традиційних мешканців наших квартир.

Зовсім випадково, бродячи одним відеохостингом натрапив на відео про єнота – зацікавило. Потім ще і ще, в результаті виявилось що це дуже цікаві, розумні, смішні  та «нестандартні» тваринки.

Тому я вирішив зібрати кращі ролики про єнотів, щоб їх могли побачити всі читачі мого блогу. Впевнений, що потім багато хто захоче купити єнота.

Коротко про наших героїв. Єнотів є декілька видів, та найбільш смішними є єноти-полоскуни. Це дрібний хижак роду ссавців. Розміром щось середнє між кішкою та собакою. Батьківщиною є Південна Америка.

Живе в лісах, поблизу водойм. Легко лазить по деревах, де і робить гнізда. Споживає як тваринну, так і рослинну їжу.

Чув, що «набіги» цих тваринок створюють безліч клопотів господарствам канадців та американців.

Добре, вистачить говорити, давайте до справи.

1.Єнот Марсель обідає. Власне це і той перший ролик який заставив мене більш детально ознайомитись із цими прикольними тваринками. Як смачно обідає цей «котяра»!

2.А ось тут цей же Марсель пробує себе в боях без правил. Подивіться на нього в бою, як він сміливо кинув виклик людині. Ще одне хороше відео про єнота:

3.А тут єнот Фред не дуже стидаючись ласує всякими смаколиками. А так запримітив, що в них апетит нівроку – жеруть все підряд.

4.Єнот Веня їсть кавун. А що тут дивного? Головне щоб смачно було.

5.Наші маленькі герої надзвичайно цікаві. Крім того, в природі все що їм потрапляє під руки вони полощуть у воді. Бідний собачка того всього не знав. Я так розумію, він краще погодився б на пару котів, ніж на одного єнота.

6.А що ви скажете про цілу команду єнотів? Так, цього б не витримав би не тільки собака, але й напевне власник.

7.Цей єнотік так і не зрозумів як можна напитися через трубочку. Але все, йому непогано живеться там в Америці!

8.Пам’ятаєте, на початку статті я писав що ці тваринки роблять набіги на господарства американців, часто крадуть все їстівне? Ось, прошу дивіться на них в дії.

9.Від апетиту та безпосередності єнотів в шоці навіть такі хитрі створіння як коти. Троє котиків тільки спостерігають як якийсь звір мало того що їсть їхній корм, тай ще демонстративно полоще у воді.

Після перегляду відео дехто захоче придбати собі таких тваринок. В Україні я бачив оголошення, їх продають. Ціна – під 1000$. Не дешево, але море радості в сім’ї забезпечено. Єноти не дадуть вам нудьгувати.
На закінчення порада: якщо збираєтесь купити єнота, то добре дізнайтесь про їхні повадки, щоб потім не прийшлось віддавати.

5 коментарів

  1. Єноти такі агресивні істоти

  2. Дивні якісь ці єноти %)

  3. Дуже цікаві й симпатичні тваринки!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*