Де замовити написання тексту?

У статті розглянемо де замовити написання тексту. Адже із цією проблемою зустрічаються і власники інтернет проектів (сайти, блоги, інтернет-магазини), друковані журнали, студенти, учні, і т.д.

Можна писати самому, можна десь вкрасти чужий текст, а можна замовити спеціалістам-копірайтерам на спеціальних біржах.

Таких бірж є немало, я сам мав справу із декількома. Тому непогано знаю їхні переваги та недоліки.

Та здається я нарешті знайшов ідеальну біржу. Напевне через сильну конкуренцію, нові біржі копірайтингу намагаються перевершити суперників, і пропонує все кращі умови та сервіс.

Це біржа Сontentmonster.  Її мені порекомендували на одного марафоні по створенні сайтів. Я одразу не сприйняв пораду серйозно, оскільки вже знайшов непоганих копірайтерів на інших біржах. Так, я замовляв тексти з поліграфії (останні мої замовлення). Там я платив за 1000 знаків 1.8 американських доларів. В принципі, це середня ціна за копірайтинг такої тематики (навіть часто просять більше).

Та на цьому сеомарафоні ведучий стверджував що йому вдавалось замовляти тексти по 1-1,2$ за 1000 знаків, і мовляв ще й боротьба йде за ваше замовлення.

От недавно вирішив я спробувати біржу Сontentmonster, чого вона вартує. Закинув туди 100 долларів, і вирішив замовити написання 5 статей для мого сайту про сад та город. Статті мені потрібні великі, щоб легше потрапили в топ пошукової видачі.

Тому я дав завдання написати 5 статей довжиною від 5000 до 6000 знаків. Вартість написання я поставив 1,3$ за 1000 знаків.

Зголосилось в перші ж 1-2 години декілька копірайтерів, і я дав кожному з них написати по одній статті. Вже через день 4 з них мені написали статті та представили на перевірку.

Що можна сказати? Три копірайтери я одразу додав у білий список (вибрані), четвертий також непогано написав, але адвего плагітус побачив що там рерайт. Хоча я й дозволяв писати копірайто-рерайт.

Тепер про переваги біржі:

1.Кожен (!) копірайтер повинен пройти тест із написання контрольної статті, аж тоді його приймуть в біржу. Тобто неадекватів та «двієчників» там немає. Ми маємо справу із професіоналами. За твердженням біржі, тільки 12% претендентів проходять відбір!

2.На багатьох біржах ви даєте завдання, вказуєте кваліфікацію копірайтера, і далі не можете впливати на процес. Ваше завдання візьме перший-ліпший. Тут же копірайтери пропонують виконати ваше замовлення, і ви з них вибираєте хто вам більше підходить. Можливо хтось із них працював в даній галузі, і проситься написати статтю.

3.На багатьох біржах ви ставите ціну за написання статті, а біржа зніме з рахунку більше – свою комісію. У Сontentmonster більше ніж ви поставили з вас не знімуть грошей, комісія знімається із виконавців.

4.За кожне замовлення вам начисляють нехай і невеликі, але бонуси. Їх можна перевести в російські рублі або купити якісь там послуги.

5.За невелику ціну (1-1,3$ за 1000 знаків) вам напишуть нормальний копірайт чи копірайто-рерайт. Це невелика ціна, враховуючи що тексти написані пристойно.

6.Діє автоматична перевірка унікальності всіх текстів.

Для того щоб зареєструватися, зайдіть сюди http://contentmonster.ru/, і виберіть чи ви будете писати тексти чи замовляти, введіть логін, email та пароль. Натисніть зареєструватися.Сontentmonster

Після цього натисніть «поповнити баланс» (1) і поповніть рахунок зручним для вас способом. В мене із першого разу це не вийшло, як виявилось це я «затупив»:)

Ваш баланс завжди можна побачити (4).біржа Сontentmonster

Після кожної оплати замовлення матимете бонусні бали (5).

Копірайтерів можна додавати у чорний або білий список (3). У цьому блоці посилань можна побачити всіх копірайтерів які працюють із біржею. Адже замовлення можна дати і певному копірайтеру.написання тексту Сontentmonster

Для того, щоб дати замовлення на біржі натисніть «дати замовлення», перед вами відкриється ось таке вікно:Сontentmonster4

Вкажіть тип замовлення: копірайтинг чи рерайтинг. Нагадую, що копірайтинг, це написання тексту повністю «з голови» (в ідеалі) а рерайтинг, це переказ чужого тексту своїми словами. Рерайтинг ціниться менше, оскільки вважається що інформація в такому тексті не повністю унікальна.

Далі виберіть тематику на якій спеціалізується копірайтер, вкажіть ціну яку ви готові заплатити за замовлення.

Далі вкажіть кількість символів повинно бути в тексті. НЕ рекомендую замовляти маленькі тексти (менше 3000 знаків без пробілів).

Замовлення можна опублікувати як для всіх копірайтерів, так і для  вибраних чи тільки для одного.

Потім вкажіть назву статті та коротке пояснення до неї. Майстер повинен знати чи ставити там підзаголовки, чи виділяти ключові слова в тексті, чи взагалі їх спеціально включати, і т.д.

Поля title,  description та ключові слова залиште порожніми. Це легко можна зробити самому. Все, тисніть «зберегти та відправити на біржу».

Через певний час (пару годин) вам почнуть приходити запити від копірайтерів бажаючих виконати ваше бажання.

Тих, які добре напишуть текст можете відправляти у білий список, тих які не справились – у чорний.

Все, буду закінчувати писанину. Інтерфейс там інтуїтивно зрозумілий, і нічого складного собою не представляє. Якщо я щось упустив – розберетесь самі. Найголовніше, що біржа дуже дружелюбна до всіх її учасників, особливо до замовників текстів.

4 comments

 1. Сподіваюсь найближчим часом мені це пригодиться =)

  • Кажу, там за досить недорогу оплату можна замовити якісні тексти. Пишуть без “води” (в крайньому разі перші 5, з якими мав справу).
   Казка!

 2. Кира Петровская

  Спасибо за Ваш отзыв! Мы рады, что оказались Вам полезными. Надеемся на дальнейшее сотрудничество.
  Успехов! 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*