Запитання до жителів Кривого Рогу

Вчора активно поширювали в соцмережах одне інтерв’ю. Жителів Кривого Рогу запитували, як вони відносять до гетеросексуалів. Нагадаю, що це люди із традиційною сексуальною орієнтацією. Але перехожі видно цього не знали, і відповіді вийшли дивними. Ось це відео.

Я одразу і сам усміхнувся. А потім побачив, що її поширив офіційний Ютуб канал «Гей-альянс Україна», а в коментарях під відеороликом з людей сміються. І тоді вже по-іншому подивився на це інтерв’ю.

От дивіться, живе собі звичайний хлопець чи дівчина. Знайомляться, одружуються, народжують дітей. Виховують їх, ті виростають, знаходять собі пару, народжують дітей…
Тобто живуть собі і радіють життю.

Тепер виникає запитання: для чого їм знати про всякі види збочень, хто і як що називає.
Для чого їм знати що таке копрофіли, зоофіли чи лесбіянки? Для чого їм копатись у відхиленнях, і забивати голову дурницями?

Зате хтось сміється з нормальних людей, бо вони в термінах не розбираються.
Та їм «сто років» не потрібно все це знати. Вони нормально живуть, і дурню в голову не беруть.

Чи не так?

11 коментарів

 1. Бачиш, як легко навіть тобою маніпулювати. Спочатку ти дивувався, що люди не цікавляться такими речами, а світ навколо втрачає розум, а потім кардинально змінив свою думку всього лише від усвідомлення, з якою метою знімали це інтерв’ю. А так можна зробити з будь-якою темою (наприклад, питати на вулиці людей, чим баптисти відрізняються від адвентистів, буддистів чи кришнаїтів).

 2. Це загальний розвиток, він ніколи не помішає.

  • Та то так, але й не зобов’язані коперсатись у всіх відхиленнях.

  • Все правильно, це банальна обізнаність. Вони всі відносяться погано до гетеросексуалів, але при цьому не знають навіть значення цього слова. Висновок – вони всі довбні. Не знаєш значення слова – так і скажи, або промовчи, а не ляпати будь-що.

   • Цілком згідний.)

   • Здається, вони всі просто перепутали гетеросексуалів із гомосексуалами. Довбні може й так, загалом ерудиція більшості людей заставляє бажати кращого, пригадую як Павло виставляв схожий ролик, коли в перехожих питали, здається, що таке Пасха, та чому вона святкується. Це щось схоже.

    А от сказати що ти чогось не знаеш чомусь не так просто для багатьох людей, певно це комплекси, закладені у школі, коли за незнання чогось (теореми Піфагора, чи третього закону термодинаміки) ставили двійки 🙂

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*