Збільшилась відвідуваність блогу

finance-791348_640В мене є декілька сайтів із відвідуваністю 200-2000 уніків в день (залежно від сезону). Але останнім часом регулярно пишу тільки у цей блог. Але біда – за останні 6 місяців відвідуваність не тільки зростає, але й знижується. Дійшло до того, що в липні 2014 середня денна відвідуваність була 174 уніків в день, а у липні цього року – 185. За рік нічого не змінилось.

Тобто, я написав за рік 220 статей, а відвідуваність не змінилась. Якщо ви знаєте, що таке за 220 статей на блог за рік, то мене зрозумієте.

Хоч я не заробляю і не заробляв на блозі, але така ситуація мене не влаштовувала, бо для чого писати далі, і «битись головою об стіну».

Мав декілька версій зниження відвідуваності:
1. Зловмисники зламали блог і поставили шкідливий код. Але у панелі вебмайстра я б побачив повідомлення.

2. Асесори поставили погану оцінку. В мене на блозі багато статей, які не всім сподобаються. І не факт, що хтось із асесорів прочитав мою думку про Євросоюз, Путіна, “всепропальщиків” чи ще там щось, і не понизив блог у видачі. Тоді вже від тебе нічого не залежить.

3. Плагін для мобільної версії сайту. Я пригадав, що десь на початку весни поставив плагін для відображення блогу на мобільних пристроях. І тоді почала знижуватись відвідуваність. Як відомо, цей плагін читачам із смартфонами показує іншу тему сайту. Я подумав, що можливо Гуглу таке не подобається, і мій ресурс потрапив під фільтр. Але я недавно дивився на позиції блогу, ніби не впали, навіть деякі виросли. Як таке може?

Але на всякий випадок відключив плагін. І знаєте що? Вже на наступний день відвідуваність почала різко зростати, і зараз на 50 відсотків вища, ніж була. Тобто, було в районі 220 у будні дні, а зросла до 320. І так тримається вже тиждень.

Перше що подумав: «ну й швидко Гугл знімає із під фільтрів». Але далі думаю: «то щось не те».

А ж потім здогадався. Я не поставив код лічильника на мобільну версію, ту, що показує плагін. І відвідуваність не знижувалась, вона просто не обліковувалась!

А тепер все в порядку, а з вересня популярність більшості сайтів зросте, і я восени очікую на 500 уніків 🙂
Ось такі справи. Так що, коли хочете мати хорошу відвідуваність сайту – регулярно пишіть максимально якісні статті і … поставте лічильник на всі сторінки і версії сайту 🙂

11 comments

  1. Ахах.) Я спочатку був заінтригований, очікував якусь мега круту фішку по збільшенню трафіка 😀

    • Нє, ну я в кінці дав пораду, як підняти трафік: регулярно писати максимально якісні статті 🙂

  2. “А ж потім здогадався. Я не поставив код лічильника на мобільну версію, ту, що показує плагін.” – Як тільки згадалась мобільна версія, я зразу ж по це подумав)) Був колись такий же досвід 😀

  3. Хоч я не заробляю і не заробляв на блозі
    А реклама від Adsense – це що? 😀

  4. Я теж очікувала мегакрутого рецепту. Про той що вкінці чула))

  5. Працюй наполегливіше і все прийде! 😉

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*