Як збільшити продуктивність у 3 рази

clavіaturaІз початку осені вирішив оновити всі статті на одному зі своїх сайтів. Пишу великі, оптимізовані, із підзаголовками.

Тільки проблемка – довго пишу. На статтю на 4-8 тисяч знаків можу витратити півдня. При цьому, що теоретично це можна зробити в рази скоріше.

Але написав абзац – поліз на Фейсбук. Знову написав абзац – поліз перевіряти електронну пошту. Ще трохи написав – почав дивитись на OLX, бо згадав що треба ціни подивитись.

І так «пишу» 4-7 годин. Це явно не продуктивно.

Скільки тих книг і статей по ефективності  прочитав, але нічого достойного не міг згадати.

А потім без всяких «гуру» тайм-менеджменту знайшов кнопку (в прямому розумінні), яка збільшила мою продуктивність у 3-4 рази.

Цього тижня сео оптимізовану статтю на 4 000 зн.б.пр. писав 1 годину, а на 7 000 знаків без пробілів – 1,5 годин.

Як то кажуть, рєзультат на ліцо.

Зараз вам скажу, як то зробити, причому нормально пишеться, без надзвичайних зусиль волі. Достатньо натиснути одну кнопку.

Ось вона:knopka

Це кнопка, яка вимикає інтернет. Я відкрив потрібні статті, із яких мав брати інформацію, вони завантажились, і тоді вимкнув інтернет.

Ви скажете, що під час написання статті кнопку можна включити. Можна, але якось не тягне. І от написав вже декілька статей, швидко, без «ломки» до серфінгу. Наприклад, сьогодні я набрав і опублікував матеріал на 7000 знаків, пограв у шахи, і тепер цю статтю пишу. На все є час, якщо не витрачати його на дурниці.

Так що користуйтесь. І перед тим як критикувати цей метод, самі спробуйте. Я б не писав, якби він не спрацював.

Цей прийом підійде усім, хто працює за комп’ютером: копірайтери, блогери, програмісти, журналісти, дизайнери, контент-менеджери, і т.д.

P.S. Не на всіх клавіатурах є кнопка відключення інтернету. Тоді можна витягнути роутер із розетки (якщо ви не в офісі працюєте).

5 коментарів

 1. “пограв у шахи” – а я іноді в перерві між робочими завданнями в старого доброго сапера граю, розвантажує трохи мозок, потім далі працюю :).

  А так спосіб дієвий, теж іноді можу відвліктись на якийсь фейсбук, чи пошту перевірити, зайти у ГГЛ, подивитись чи від оптимізаторів нових завдань немає і чи на сайтах, які іноді читаю, хтось щось нове не написав і так далі. Просто треба брати себе в руки, і зосереджуватись над задачею, яку потрібно зробити.

  • Цей метод ще й хороший тим, що мозок коли включений у роботу, він швидше працює. А так, відволікаєшся, потім знову вмикаєшся у роботу.
   Краще швидко зробити, і тоді відпочивати.

 2. Ще треба і телефон вимикати… Теж непогано відволікає.

  • В мене нема смартфону, користуюсь звичайним кнопковим 🙂
   А метод описаний у статті хороший, я сьогодні знову швидко статтю написав.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*