Як збільшити заробіток на Adsense

Навіть починаючі вебмайстри знають, що можна заробляти на своїх сайтах, розміщуючи рекламні оголошення Adsense , від компанії Google.

Із Adsense пов’язано дуже багато нюансів і спірних моментів. Наприклад, вас можуть практично за будь-що забанити, і мені не відомо ні одного випадку, щоб апеляція допомогла відновини акаунт. Або можуть в кінці місяця зняти частину заробітку; або не враховувати кліки; нібито, вони не справжні, бо люди випадково натиснули.

Так що проблеми є. З іншого боку, цей сервіс дає можливість почати заробляти пасивно. Тобто, зробили відвідуваний сайт, поставили рекламу, і можете на деякий час про нього забути, а гроші на картку будуть надходити.

Є ряд нюансів. Наприклад, ваш прибуток може зрости у рази, якщо ви правильно виберете розмір оголошень, налаштуєте їх зовнішній вигляд, колір, і т.д.

Але біда в тому, що немає точних правил, для кожного сайту і кожного дизайну, типу читачів, – може потребуватись своє оформлення оголошень. Приходиться експериментувати. Ви можете отримувати поради від адміністрації, але це буде на рівні порад, а не гарантоване збільшення заробітку.

Що ж робити? Ставити експерименти самостійно. Тобто, поміняли колір оголошень із чорних на червоні, і дивитесь, чи зростає заробіток.

Колись це було незручно робити. Я, наприклад, робив скріншот тижневих заробітків, і після експерименту порівнював, де краще.

Тепер ситуація покращилась, і Adsens, дає можливість створювати експерименти.

Про це вже знає частина вебмайстрів, але якщо комусь моя стаття згодиться – я буду радий.

Отже, у своєму кабінеті Adsense йдете у вкладку «Мої оголошення» (1), і вибираєте «Експерименти» (2).1

Далі натискаєте «Створити експеримент» (3).2

Тепер назвіть експеримент (4) – це вам потрібно, щоб відрізнити від інших. І виберіть те оголошення, над яким будемо ставити експеримент (5).3

А внизу сторінки вибираєте тип оголошення: текстове чи графічне (6), і колір, шрифт і т.д. для реклами (7).4

І натискаєте «Почати експеримент».
Деякий час сервіс буде збирати статистику, і після цього покаже, який варіант оголошення більш ефективний. Також, сервіс у відсотках показує, наскільки він впевнений у певному варіанті. Якщо впевненість більше 95%, то припиняйте експеримент і вибирайте вигідний варіант.
Потім починайте новий, змінивши інші елементи. І так постійно збільшуйте заробіток.

Цікаво чому?

В мене на сайті із папугами, текст темно-зеленого кольору, а рекламні оголошення – світло-червоного, щоб привертати увагу.

Я для експерименту поставив темно-зелені, щоб зливались із фоном. І одразу експеримент показав, що цей вид заробітку на 40% вигідніший. Через декілька днів вигода була вже 30%, потім ще менше, і через тиждень вихідний варіант (яскраво-червоний) став вигіднішим. І я залишив первинний варіант.

Тепер запитання, чому так змінюється ефективність деяких нових оголошень?
Мої варіанти:
1.Постійні читачі погано реагують на рекламні оголошення (банерна сліпота), і нові оголошення привертають їхню увагу.

2.Я часто, навіть без експерименту звертав увагу, що нові оголошення різко збільшують прибуток, а потім він стабілізовується. Може це Гугл зрізує різкі скачки прибутку?

9 коментарів

  1. Скоріш за все про банерну сліпоту гугл добре знає, тому час від часу рекомендує змінювати стиль оголошень. Коли мені востаннє запропонував – прибуток збільшився більш ніж на 100%

    • Треба розробити систему, якщо щодня показуватиме на сайті різні комбінації рекрамних блоків. Сьогодні зверху квадрат с синімо посиланнями, завтра – прямокутник з блакитними, і т.д. і т.п. От і трохи зникне банерна сліпота))

  2. То є такі плагіни, які змінюють періодично рекламні оголошення. Інша справа, чи вони не навантажують хостинг.

  3. В мене з адсенсом вже пару днів якась дивна річ – кліки в статистиці пишуться, а грошей з них – 0. Вчора по 1 блоку 1 клік за 4 цента, а по іншому блоку – пише 3 кліка, а заробіток з них – 0,00. Це так не зараховуються покази?

  4. А що робити з різноманітними АдБлоками та Адгуардами, які блокують рекламу і кліків взагалі не отримаєш?

    • Змиритись 🙂

    • Або поставити скрипт, який визначатеме увімкнений адблок і на місці реклами показувати прохання вимкнути його, бо типу сайт без реклами не виживе. Хоча, думаю, це малоефективний спосіб. Треба не використовувати нав’язливу і всяку стрьомну рекламу, тоді і адблоки не будуть з’являтися.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*