Здорова нація нікому не потрібна?

apple-19309_640Батько завжди зранку на кухні вмикає того «брехунця» то хочеш-не хочеш, а мусиш то все слухати. І все би нічого, та «ріже вухо» надто агресивна реклама медичних засобів.

Віртуальну клініку зробили. Іншим разом їду в автобусі – бачу зробили якийсь центр здоров’я.

По тєлєку рекламують ще купу ліків, всякі растішки, і т.д. Я все розумію, адже гроші всі люблять.

Але де прості поради, котрі збережуть людям здоров’я? Чому цього ніде не рекламують? Невже державі не вигідно щоб нація була здоровою?

Як і у випадку із судовою системою, вигідніше допустити проблем з людьми, а вже потім їх «вирішувати».

Невже не можна так просто день-у-день втовкмачувати людям поради як бути здоровими? Це не важко, адже реклами медикаментів у десятки (чи сотні) разів більше. Вода камінь точить.

Щоб людей не боліли суглоби, слід активно агітувати схуднути та займатися фізкультурою.

На противагу рекламі засобів для схуднення, можна запускати соціальну рекламу котра могла б популяризувати фітнес центри.

Щоб мати міцне здоров’я слід пити багато води, до 2-х літрів. Я написав води, а не кави чи Пепсі.

Обов’язково потрібно спати не менше 8 годин, а декому навіть більше.

Зараз, в ці 3-4 літні (осінні) місяці ми маємо фактично єдиний шанс «зарядитися» природніми вітамінами на весь рік. І не можна його втрачати. Але чому про це ніхто не говорить?

Бачу як  тітоньки волічуть з базарів відрами фрукти. Якби ж то вони їх їли! А то законсервують з цукром, і користі з цього не отримають.

Краще не купіть «гнилої» ковбаси, а придбайте «зайвий» кілограм овочів та фруктів.

Чому майже не чути рекомендацій варити взимку суперкорисний узвар, а натомість рекламують якісь сумнівні безалкогольні напої?

Ось є теорія, що споживаючи регулярно страви з проса та вітамін В17 (кісточки яблука, абрикоса) можна набагато знизити ризик захворіти на таку страшну хворобу як рак. Чи всім це сказали? А для чого, адже це в світових масштабах лікування раку це навіть не мільйони, це мільярди.

Те саме щодо здоров’я очей. Виявляється є методики як можна без окулярів покращити свій зір. Причому без обладнання та спецзасобів (прочитайте про Бейтса).

Навіть радять робити таку гімнастику для очей, кажуть дуже допомагає: спочатку напружуєте м’язи очей, ніби вип’ячуючи їх, а потім розслабляєте, легенько кліпаючи. А чи знає про це більшість людей?

А пропаганда алкоголю чи сигарет? Якщо вже її допускаєте, то будьте добрі, поясніть шкоду алкоголю та сигарет, а то виходить з реклами що п’ючи горілку будеш справжнім мужчиною. Ага, поспиваються, і вже в 40 не «мужчини». Жінки-заробітчанки, що одружились з італійцями, кажуть що ті і в 70-80 ще огого.

Але того в рекламі не скажуть.

Так само із курінням. Наприклад, причин викидня є багато, але в першу чергу лікарі запитують жінку чи вона курить. В нас одна працівниця постійно курила, поки не стався викидень. Все, тепер не курить, і не тягне (ясне діло – таку “ціну” заплатила). Потім, на щастя, народила здорову дитину.

Але цього також не скажуть в рекламі.

Висновок. Рятуйтесь самі, ніхто вам не допоможе, особливо задарма. Ну ні, є система. Одні продають алкоголь, інші лікують від алкозалежності та проблем з потенцією. І всі «при ділі».

Тому потрібно читати хороші книги по здоров’ю, і тоді менше грошей прийдеться віддавати «торговцям», котрі обіцяють нам здоров’я.

2 comments

  1. Я телефізора 9 з 12 місяців на рік практично не дивлюся. Три літніщ місяці тільки бачу телик, і то дивлюсь тільки два серіали по айсітіві вечором (прокурорська перевірка та самотній вовк). Так от, як же мені дістала ця реклама серед серії та між серіалами. Чому дістала? Та навіть не тому що перебиває фільм, ні. Дістала тому, що там постійно крутять рекламу всякої горілки, і зображають її так, ніби горілка = відпочинку. Ніби без алкоголю неможливо відпочити. Ніби кожен “нормальний” українець повинен відпочивати бухаючи.  А потім ще й  типу “приймеш таблеточку і нема похміля”, а інша таблеточка відновить печінку і т.п. – тобто ніяких наслідків після алкоголю. 
    Ця система веде нас в прірву. 
    // Скоріше б ВО Свобода більшість отримала в парламенті та Тягнибок президентом став, тоді буде порядок, і такої реклами точно не буде по ТБ.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*