Жителі Донбаса

Без-назви20140706235142Наші війська визволили міста Слов’янськ та Краматорськ від терористів. Жителям міста почали роздавати хліб та воду.

Журналіст запитався думки деяких мешканців. Результати вразили, і не тільки мене.

Можете подивитись самі.

Зле. Дуже зле, що є такі настрої. Стільки наших військових загинуло, стільки дітей залишились сиротами…

Не забуду, як показали матір 4-х дітей. Я добре запам’ятав цей сюжет, бо там два малі хлопці, чимось були подібні на нас з братом в дитинстві. І їм сказали типу: «мужайтесь, але батька тепер у вас немає».

Він загинув і за таких жителів України.

А це солдат із Коростенського району Ящук Максим Володимирович 11.08.1991р.н Самбір, який був важко поранений 03.06.2014 в бою.10416646_299690176875478_1777484327975064777_n

У нього пошкоджені: хребет, підшлункова залоза, пряма кишка. Паралізовані ноги. У нього немає батька. З часу поранення йому не можуть збити температуру. Він віддав своє здоров’я за всіх нас і зараз буквально бореться за життя. Рядом з ним його вбита горем матуся, у якої він один і яка працює на швейній фабриці.

І таких сотні, якщо не тисячі.

Ніколи не забуду, як в перші місяці антитерористичної операції «мєстниє» блокували наших воїнів, і жорстко запитували «ти с какой області». Хоча ми й живемо в одній державі 23 роки.

Але зверніть увагу, чеченців вони не зупиняли, і не питали з «якої області».

Чому так сталося, ми знаємо. В часи голодомору, було винищено близько 8 млн українців. На їхні землі ешелонами завезли переселенців з Росії.

Я колись не міг зрозуміти, хто ж це вибрав Президентом України тупого рецидивіста. Коли, подивився це відео, то тепер знаю.

Путін окупував Схід України, бо був ознайомлений з настроями жителів. Всі із історії знають, що монголо-татари спустошували наші землі і вбивали людей. Але не всі знають, що навіть їхня сильна армія не нападала просто так. Вони обов’язково (!) робили розвідку. Дізнавались настрої населення, міцність влади місцевих керівників, і т.д. Думаю, Путіну також докладали настрої місцевого населення.

А зараз терористи засіли в Донецьку та Луганську. Військові експерти попереджають, що буде непросто, оскільки в цих містах зосередилось близько 10 000 терористів. Нагадаю, що в Грозному 1994-95 також було близько 10 000 чеченців. На що перетворилась столиця Чечні ви знаєте.

Також, експерти кажуть, що в трьох мільйонному Донецьку сепаратисти мають доступ до продовольства, та інших ресурсів. Стоп! Трьохмільйонного. Тобто достатньо, щоб вийшло на мітинг 200-300 тис. шахтарів, і 10 тис. сепаратистів розчиниться в морі проукраїнських протестуючих.

Але… їх не має. А як же хвалений «шахтерский характер»? Щось за три місяці окупації ми його не побачили.

Одразу скажу, що мені б також було страшно вийти протестувати – бо терористи не церемоняться. Але ж можуть виходити цілі шахти, профсоюзи, всі разом. Нема 🙁

Моя думка, що потрібно навести порядок на Донбасі, закрити кордон, і дати можливість визначитись на референдумі. Неможливо тримати те, що не хоче триматися.

One comment

  1. Самі себе вистріляють

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*