З життя інтернетного

робоче місце макбукСьогодні пост не дуже важливий. Так, щоб почитати і забути. Три моменти із інтернету.

Запрошення на телебачення

Є в мене сайт про сад та город. Я не сильний в тих питаннях, хоча регулярно їжджу на село, та щось там вирощуємо.

Переважна більшість статей на цьому ресурсі (якщо не всі) пишеться методом рерайту.

Тобто, вибираєте тему статті. Тоді вбиваєте в пошук цю фразу, і відкриваєте перші 5-8 матеріалів на цю тему. Далі прочитуєте, і пишете свою статтю 🙂

В результаті вийде не дуже поганий текст, особливо якщо повидаляти зайве, і видати якісно інформацію.

Два роки тому приходить мені лист від журналістки одного з телеканалів України. Називати не буду. Скажу тільки що це не з ТОП – 3, а десь з ТОП -10. В будь-якому разі, про нього ви сто разів чули.

Ось це повідомлення:

Павло, доброго дня. Вас турбує Віра ….., журналіст програми …. на ….. Мене турбує питання – ви у Києві проживаєте? Якщо так, ми могли би співпрацювати, зробити вас головним експертом у рубриці Сад-город. Дайте будь-ласка відповідь. Чекатиму.

Я собі подумав: ого!

Але тверезо оцінив свої можливості, і відповів так:

Доброго дня Віро!

Дивіться яка ситуація. Я власник декількох сайтів в інтернеті. Та не для всіх пишу тексти сам.

70-90% матеріалів на усіх сайтах в мережі пишеться копірайтерами. Є біржі копірайтерів, де за гроші можуть написати будь-яку статтю, на будь яку тему. Мій сайт http://www.sadigorod.com/ створений з метою заробітку, і там саме такі тексти. Тому, на жаль не можу назвати себе експертом в садово-городніх питаннях.

Якщо вам цікаво, то повністю сам пишу на свій персональний блог http://pavlofox.net/

Є люди, які мають по пару десятків сайтів, і вони фізично не можуть туди самі писати, тому це за них роблять копірайтери. Вони ж собі залишають персональний блог (може ще 1-2) куди пишуть. Все. Усе інше це копірайтинг, або взагалі рерайтинг (переказ своїми словами чужих текстів).
Де б я шукав “спеців” по садово-городніх питаннях у вашому випадку?

1.Можна списатися з модераторами на спеціалізованих форумах. Модераторами та редакторами форумів просто так не поставлять
http://www.sadiba.com.ua/forum/

2.Пошук за вакансіями, тут ви побачите як на рентгені професіоналізм людини http://www.work.ua/resumes/?notitle=0&snowide0

Ну все. Якщо будуть запитання – відповім.
З повагою Павло.

Так що дядько Павло міг стати ведучим рубрики на телебаченні 😀

Замовлення концерту

Я зареєструвався у Фейсбук років 5 тому, одразу, як підключив інтернет.

Створив свою персональну сторінку, а також понастворював багато сторінок типу: «створення сайтів», «Арнольд Шварценеггер», «Роберт Кіосакі», «Україна», і ще декілька. Якщо чесно, то зараз і сам не толком не знаю, для чого тоді їх створив. А як повидаляти не знаю, і так існують.

Серед цих сторінок є «Тарас Чубай».

То коли заглянув вперше за пару років, виявилось, що «мене» запрошують на телебачення, хтось хоче взяти інтерв’ю, на концерти, і т.д.

Був ти трошки подібним до нього, можна було б виступати 🙂

Отаке. Але треба по видаляти ці сторінки. Може наступного тижня займусь цим питанням.

Як зробити добро

Пару тижнів тому я писав, як купив в Китаї карту сірого. Але оскільки дзеркального фотоапарата не маю, то карту вирішив продати. Набавився, і досить.

Дав оголошення на Сландо. Розписав все нормально, і поставив ціну в 60 грн. Фактично це собівартість.

Ну і почали раз декілька днів писати люди, типу «купимо». Продав хлопаці в Одесу.

Але люди знову пишуть! То відписував так:інтернет

І так декільком людям підказав, адже це набагато дешевше, ніж продають перекупники. Ще й доставка безкоштовна.

Отак не сильно напружуючись допоміг декільком людям 🙂

P.S. До статті про фундук, стоїть такий коментар та відповідь до нього: komentar

11 comments

 1. Хах, був би телезіркою 😀 Все правильно відповів) В мене є автосайт, а я навіть водійських прав не маю, не те що автомобіля) Така ж ситуацій й з іншими 😀

 2. В підсумку Павле вони всерівно в перекупщика\дропшипера куплять, так як або не хорчуть тратити енергії на ознайомлення з покупками на сайтах алі\таобао, або недовіряють безпосередньо китайцям. А відео з собакою шикарне)))

 3. Добре що той песик пальця не відкусив 🙂

 4. “Павло, доброго дня. Вас турбує Віра ….., журналіст програми …. на ….. Мене турбує питання — ви у Києві проживаєте? Якщо так, ми могли би співпрацювати, зробити вас головним експертом у рубриці Сад-город. Дайте будь-ласка відповідь. Чекатиму.”

  Маленьке уточнення. Вони ж не на ТБ ведучим запрошували, а працювати у РУБРИЦІ, тобто готувати матеріали для ведучих (письмово). Це типу той же копірайтер, просто в офісі. ЗП там не айс. Приблизно як і адміністратори, модератори сайтів на ставці. На теперішній час – це 2000-3500 грн (Київ). Але ще деколи люблять говорити “ЗП – по результатах співбесіди” (тобто за скільки мінімально виторгують. Як на базарі.
  Але заради цікавості і отримання нового досвіду + пожити в столиці – можна було б спробувати.

  • Не знаю як то мало бути. Що мені написала – то я скопіював у блог (крім назви каналу і прізвища журналіста). В принципі, телеканали і експертів запрошують на ранкові програми, в студію. Як ведучих.
   Але то таке. Проїхали.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*